Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Eliminator MBM 50cm DMX MBDMX Plus - Silnik Do Kuli Lustrzanej
  • Eliminator MBM 50cm DMX MBDMX Plus - Silnik Do Kuli Lustrzanej
  • Eliminator MBM 50cm DMX MBDMX Plus - Silnik Do Kuli Lustrzanej

Eliminator MBM 50cm DMX MBDMX Plus - Silnik Do Kuli Lustrzanej

519,00 zł
Brutto

Jeśli potrzebujesz silnika do kul lustrzanych, który pozwoli Ci zsynchronizować do 4 kul lustrzanych za pomocą sterowania DMX, to Eliminator Lighting MBDMX-PLUS jest silnikiem, którego szukasz. Silnik ten obsługuje kule lustrzane o wielkości do 50 cm (20 cali). Niech twój umysł będzie spokojny wiedząc, że twoja kula lustrzana jest bezpiecznie obsługiwana przez silnik MB DMX II od Eliminator Lighting.

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Silnik MBDMX-PLUS umożliwia jednoczesne sterowanie maksymalnie 4 jednostkami za pośrednictwem 3-pinowego wejścia/wyjścia DMX i pozwala na zsynchronizowane obroty silnika i uniwersalną prędkość. Pozwoli to uzyskać wiele dramatycznych efektów wizualnych. W zestawie znajduje się zabezpieczenie Circuit Breaker, dzięki czemu nie trzeba martwić się o wymianę bezpieczników. Silnik MBDMX-PLUS jest przeznaczony wyłącznie do użytku w pomieszczeniach, ale doskonale nadaje się do klubów nocnych, mobilnych animatorów, zespołów i stałych instalacji. Ponadto na silniku znajdują się dwa 3-bolcowe wtyki Edison plus do zasilania pinspotów lub innych opraw oświetleniowych do oświetlania lustrzanej kuli.

MBDMX-PLUS jest wyposażony w 2 kanały DMX: 1 kanał do regulacji prędkości silnika/kierunku lustrzanej kuli i 1 kanał do włączania i wyłączania pinspotów. Kiedy więc przygotowujesz kolejny taniec i potrzebujesz fantastycznego pokazu światła, podłącz wiele lustrzanych kul za pomocą wytrzymałego silnika ADJ MB DMX II. Dostępne jest gniazdo 1/4 cala i dołączony kabel na podczerwień, który umożliwia sterowanie MBDMX-PLUS za pomocą pilota UC IR.

Kula lustrzana, oświetlenie i pilot UC IR nie wchodzą w skład zestawu.

Specyfikacja

  •     - Wytrzymały silnik DMX Mirror Ball Motor
  •     - Zawiera dwa 3-wtykowe gniazda Edisona do zasilania Pinspotów
  •     - 2 kanały DMX: Kanał 1: Włączanie/wyłączanie oświetlenia; Kanał 2: Regulowana prędkość silnika i kontrola kierunku kuli lustrzanej
  •     - Do użytku z kulą lustrzaną do 50 cm (20 cali)
  •     - Zabezpieczenie wyłącznikiem (brak konieczności wymiany bezpieczników)

Specyficzne kody

Komentarze (0)