Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Klawiatury MIDI/Sterujące

Klawiatury MIDI stały się w ostatnich latach jednym z podstawowych narzędzi do produkcji muzyki. Ich zadaniem jest przekazywanie sygnału w formie protokołu MIDI do zewnętrznych modułów dźwiękowych (syntezatorów), syntezatorów wirtualnych (komputerowych) bądź sprzętowych albo programowych sekwencerów. Protokół taki zawiera polecenia informujące o tym, które nuty, kiedy i jak powinny zostać uruchomione.

Pomimo podobieństwa do keyboardu czy pianina cyfrowego, klawiatury sterujące same w sobie nie są instrumentami muzycznymi. Większość modeli nie posiada modułu brzmień, przez co nie jest w stanie samodzielnie generować żadnych dźwięków. Z zastosowaniem tych urządzeń można jednak rozszerzyć możliwości innych instrumentów klawiszowych.

Szeroka oferta klawiatur sterujących

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór klawiatur sterujących, przeznaczonych dla użytkowników o różnych potrzebach. Najmniejsze klawiatury, posiadające 20-30 klawiszy, są na tyle małe, że można bez problemu umieścić je w plecaku czy torbie na laptopa. Modele ze średniej półki posiadają więcej klawiszy i programowanych pokręteł, padów i suwaków, oferując tym samym większe możliwości kształtowania dźwięku. Najbardziej zaawansowane klawiatury MIDI dostępne w naszym asortymencie, zawierające 88 klawiszy z mechanizmem młotkowym, zapewniają pełną kontrolę nad brzmieniem.

Nie wiesz, która klawiatura sterująca najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Zadzwoń lub napisz maila, a nasi fachowcy pomogą Ci w wyborze najodpowiedniejszego modelu.

Klawiatury MIDI/Sterujące

Podkategorie

Aktywne filtry
Obniżka -7%
0 Review(s) 
Miditech Garagekey Mini
242,00 zł 260,00 zł
Obniżka -29%
0 Review(s) 
MIDIPLUS- AKM 322 - klawiatura sterująca
249,00 zł 349,00 zł
Klawiatura sterująca - kontroler USB / MIDI z 32 mini klawiszami
0 Review(s) 
MIDIPLUS- Stage 88 - syntezator
1 499,00 zł
Klawiatura sterująca/ syntezator - kontroler USB / MIDI z półważoną  klawiaturą 88  klawiszy  w stylu fortepianowym z  silnikiem brzmieniowym EMU  
0 Review(s) 
MIDIPLUS- X6 II - klawiatura sterująca
889,00 zł
Klawiatura sterująca - kontroler USB / MIDI, 61 czułych klawiszy w stylu fortepianowym
0 Review(s) 
MIDIPLUS- X6 II BLACK - klawiatura sterująca
1 069,00 zł
Klawiatura sterująca - kontroler USB / MIDI, 61 czułych klawiszy w stylu fortepianowym w kolorze czarnym
0 Review(s) 
JOUE ESSENTIAL BUNDLE PACK
1 999,00 zł
‌Joue ESSENTIAL- kontroler MIDI (board) + moduły: Scaler, Strips, Fretboard, Pads, Area + kabel USB
0 Review(s) 
DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 64 BLACK
1 999,00 zł
MIDI FIGHTER 64 BLACK- kolor czarny- profesjonalny kontroler midi, produkowany ręcznie z wielką pieczołowitością.
0 Review(s) 
MIDIPLUS- X8 II BLACK - klawiatura sterująca
1 189,00 zł
Klawiatura sterująca - kontroler USB / MIDI, 88 czułych klawiszy w stylu fortepianowym w kolorze czarnym
0 Review(s) 
MIDIPLUS- X6 PRO MINI
929,00 zł
KLAWIATURA X6 pro mini jest wyposażona w kompaktowe, smukłe klawisze, dzięki czemu seria X pro mini jest bardziej przenośna i pozwala cieszyć się grą w dowolnym miejscu i czasie.
Obniżka -13%
0 Review(s) 
Arturia KeyLab 88 MkII - klawiatura MIDI
4 190,00 zł 4 790,00 zł
Klawiatura MIDI Arturia KeyLab 88 MkII oferuje profesjonalną 88-klawiszową klawiaturę Fatar TP/100LR z aftertouchem. Dlatego też grając na tym instrumencie, ma się niezbite wrażenie, że gra się...