Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Mikrofony Krawatowe

Mikrofony krawatowe znajdują zastosowanie podczas wywiadów, relacji dziennikarskich, występów na żywo oraz we wszelkich innych sytuacjach, w których trzymanie mikrofonu w ręce byłoby nieporęczne lub niemożliwe. Mikrofony takie są najczęściej przypinane do krawatów – skąd wzięła się ich nazwa – ale także do klapy garnitury, koszuli czy bluzki. Coraz częściej wykorzystywane są również przez youtuberów, zwłaszcza tych, którym zależy przede wszystkim na swobodzie nagrywania oraz wysokiej jakości dźwięku.

Zalety i wady mikrofonów krawatowych

Największą zaletą mikrofonów krawatowych jest komfort użytkowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych mikrofonów można się z nimi swobodnie poruszać oraz przemieszczać, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że w którymkolwiek momencie nasz głos nie zostanie zarejestrowany. Mikrofony krawatowe charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu są niemal niezauważalne dla odbiorcy, nie odciągając uwagi od tego, co w danym momencie najważniejsze. Choć pod względem jakości nagrywania odbiegają od mikrofonów studyjnych do zastosowań profesjonalnych, są relatywnie tanie, więc na podstawowy model o całkiem przyzwoitych działania może sobie pozwolić niemal każdy.

Potrzebujesz pomocy w wyborze mikrofonu krawatowego? Zadzwoń lub napisz do nas, a nasi pracownicy wskażą Ci produkt, który spełni wszelkie Twoje potrzeby i oczekiwania.

Mikrofony Krawatowe

Podkategorie

Aktywne filtry
0 Review(s) 
BOYA BY-M1DM - mikrofon krawatowy
89,00 zł
BOYA BY-M1DM to podwójny mikrofon krawatowy (lavalier). Uniwersalny mikrofon- za pomocą standardowego złącza jack stereo 3,5 mm, może być używany ze smartfonami, aparatami DSLR, kamerami,...
Obniżka -7%
0 Review(s) 
RODE Lavalier GO – Mikrofon lavalier
278,07 zł 299,00 zł
Profesjonalny mikrofon pojemnościowy typu lavalier dedykowany do systemu Rode Wireless Go, złącze jack TRS 3.5mm, przewód wzmocniony kevlarem, w zestawie osłona przeciwwietrzna i metalowy klips