Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

Dekoracje świetlne

Dekoracje świetlne są często niedocenianym, ale niezwykle istotnym elementem każdej imprezy. Bez nich koncert, wesele czy dyskoteka znacznie straciłyby na blasku i nie zrobiły oczekiwanego wrażenia na jego uczestnikach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór dekoracji świetlnych o różnych zastosowaniach. Zaopatrzysz się u nas między innymi w taśmy LED, stosowane samodzielnie lub jako część innych produktów oświetleniowych, giętkie węże LED, emitujące światło do złudzenia przypominające neonowe, listwy LED, mogące pracować w rytm muzyki i poprzez kontroler DMX, a także belki typu LED BAR, które doskonale nadają się zarówno dla DJ-ów i zespołów weselnych, jak i na mniejszą oraz większą scenę. Naszym Klientom możemy zaproponować również wiele innych dekoracji świetlnych, na przykład lampy policyjne z rotującym reflektorem, dostępne w kolorze czerwonym, pomarańczowym i niebieskim.

Kurtyny LED

Kurtyny LED to świetny pomysł na dekorację świetlną sceny czy stanowiska DJ-a. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór kurtyn LED marki Eurolite w różnych kolorach i wymiarach. Z ich wykorzystaniem można uzyskać efekt stroboskopowy o regulowanej barwie i prędkości. Sterowanie kurtyną odbywa się z wykorzystaniem kontrolera DMX lub, dzięki wbudowanemu mikrofonowi, za pomocą głosu. W naszym sklepie znajdziesz także kurtynę LED marki Chauvet, składającą się z ponad 50 niezależnych, zmieniających kolory, stroboskopowych kul na sznurkach. Można ją zastosować jako kurtynę, a także ściągnąć na jedną stronę lub zawiesić na suficie. Przy użyciu zestawu dodatkowego istnieje możliwość wydłużenia kurtyny aż do 4 m długości.

Dekoracje świetlne

Podkategorie

Aktywne filtry