Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.Metody płatności
Formy realizacji płatności

  • Szybkie płatności
  • Gotówka - przy odbiorze produktu u kuriera
  • Przelew tradycyjny na konto bankowe
  • Raty


Raty odroczone Credit Agricole

Kup teraz, a pierwszą ratę zapłać nawet za 4 miesiące!

Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na raty:

• bez zbędnych formalności *,
• bez poręczycieli,
• bez konieczności wpłaty własnej,
• z możliwością łączenia różnych źródeł dochodów,
• z kredytowaniem nawet do 20 000 zł (kredytowana wartość zakupionych towarów).

*W Credit Agricole nie jest wymagane przesłanie skanu dowodu osobistego. Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

Skontaktuj się z nami pod nr tel + 48 32 729 97 17 lub napisz do nas na [email protected]

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,60%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 089,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 169,23 zł, oprocentowanie stałe 7,20%, całkowity koszt kredytu 80,23 zł (w tym: prowizja 22,87 zł, odsetki 57,36 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 116,92 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2021-10-21 r. Oferta ważna do 30.11.2021r.

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punktach sprzedaży Partnera. Powyższe wyliczenia są orientacyjne i ważne są na dzień sporządzenia symulacji. Materiał ma charakter informacyjny.


Raty Credit Agricole

Rozłóż płatność na raty w kredycie do 30x 0%!

Skontaktuj się z nami pod nr tel + 48 32 729 97 17 lub napisz do nas na [email protected]


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2673,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2673,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł), 30 miesięcznych równych rat w wysokości 89,10 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2021-10-21 r.  Oferta ważna do 30.11.2021 r.

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punktach sprzedaży Partnera. Powyższe wyliczenia są orientacyjne i ważne są na dzień sporządzenia symulacji. Materiał ma charakter informacyjny.Imoje

Za zakupy można zapłacić przez imoje. Dostępne metody płatności to szybkie przelewy online, BLIK, karty oraz innowacyjna metoda zakupów online „Kup teraz, zapłać w ciągu 21 dni” z Twisto. imoje to pierwsze bankowe płatności online. Usługa świadczona jest przez ING Bank Śląski dla klientów wszystkich banków.

Więcej o imoje można przeczytać na imoje.pl


logo Twisto to innowacyjna metoda zakupów on-line, która łamie dotychczasowe standardy! Rób zakupy bez ryzyka zamrożenia swoich środków do czasu aż dostaniesz produkt w swoje ręce - Twisto zapłaci za Twoje zamówienie, a Ty możesz spłacić swoje zobowiązanie w ciągu aż 21 dni.

Więcej o Twisto można przeczytać na twisto.plZakup z wykorzystaniem „Kup z Twisto” jest możliwy maksymalnie do kwoty 1000 PLN (kwota zależy od indywidualnej oceny Twisto).

Jak to działa?

Metoda zakupu z Twisto jest dostępna w imoje. Gdy składając zamówienie wybierzesz opcję zakupu z Twisto (po uprzednim wybraniu imoje), masz dodatkowe 21 dni na zapoznanie się z produktem i dokonanie płatności wtedy, gdy jest Ci wygodnie. Możesz go spokojnie sprawdzić w domowym zaciszu i obejrzeć z każdej strony.

Pamiętaj, że aby skorzystać z Twisto należy podać prawdziwy, pełny adres - Nikita inaczej nie będzie w stanie pozytywnie Cię zweryfikować. To się tyczy także sytuacji, w których wybierasz metodę dostawy do Paczkomatu lub do sklepu.

Co gdy chcę zwrócić produkt?

Jeżeli wybrany przez Ciebie produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, wyślij go na podany adres. Nie spłacaj zobowiązania do Twisto w takim przypadku. Jak tylko otrzymamy zwrócone zamówienie, przekażemy informację do Twisto i twoje zobowiązanie zostanie anulowane. Jeżeli zwracasz tylko część zamówienia, poczekaj aż Twisto przekaże Ci skorygowane zobowiązanie do zapłaty.

Jakie są główne zalety zakupu z Twisto?
  • Szybki zakup. Jeden klik i gotowe! Bez rejestracji, zbędnych formularzy, podawania wrażliwych danych.
  • Bezpieczeństwo. Robiąc zakupy w miejscach publicznych, nie musisz martwić się o podawanie wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej.
  • Komfort zakupów. Nie chcesz kupić kota w worku? Kup z Twisto i sprawdź produkt zanim za niego zapłacisz.
  • Zapłać za zamówienie w ciągu 21 dni. Rozplanuj sensownie swój budżet dzięki Twisto!
  • To nie jest pożyczka. Zakup z Twisto nie wiąże się uciążliwym oprocentowaniem lub formalnościami.

caratylogo Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.
Przekonaj się  jakie to proste:

    • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
    • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
    • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
    • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość,  tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
    • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
    • umowę i zakupy dostaniesz do domu

Sprawdź!

P.H.U Lighting Center Joanna Solipiwko oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A.  jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.


logoiraty

Kredyt ratalny po przez platformaratalna.pl to niezwykle prosty sposób płatności! Sprawdź jakie to proste - tylko kilka prostych kroków.


Procedura ratalna

1.Wybierz towar


Na raty możesz kupić dowolny produkt dostępny na aukcji lub w sklepie internetowym.

2.Wypełnij wniosek

Dane przesyłane w formularzu są zabezpieczone certyfikatem SSL i nie trafią w niepowołane ręce.

3.Podpisz umowę

Po pozytywnej decyzji banku telefonicznie przedstawiamy warunki i sposób podpisania umowy.

4.Oczekuj na towar

Po pozytywnej weryfikacji powiadomimy partnera (sklep) o możliwości realizacji zamówienia.

5.Odbierz zakup

Ciesz się nowozakupionym towarem!


CTA

Rozłóż zakupy na 10 lub 20 rat bez oprocentowania i ukrytych kosztów!

    Propozycja 10x0% 1:

    ¹ Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 01-12-2019 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1 000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 01-12-2019 r. do dnia 31-12-2019r.

    PHU LIGHTING CENTER Joanna Solipiwko występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem PHU LIGHTING CENTER Joanna Solipiwko. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

    Szczegóły na www.santanderconsumer.pl