Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

Oprogramowanie DMX

Steruj swoim oświetleniem z pomocą oprogramowania do obsługi takich urządzeń jak głowice ruchome, efekty świetlne, reflektory, lasery, skanery i inne źródła światła. Poniżej znajdziesz oprogramowanie dmx z interfejsami marek takich jak American DJ, Briteq, Cameo, Das Light, czy Laserworld. Wykorzystując jedno z oferowanych poniżej rozwiązań z pewnością ułatwisz sobie pracę i przeniesiesz swoje oświetleniowe show na wyższy poziom. Jeżeli masz wątpliwości lub pytania dotyczące wyboru odpowiedniego sterownika skontaktuj się z nami.

Oprogramowanie DMX

Podkategorie

Aktywne filtry

-312,00 zł -27%
ADJ mydmx GO - sterownik DMX 256 kanałów
835,00 zł 1 147,00 zł
Rewolucyjny sterownik DMX z możliwością sterowania 256 kanałami DMX
FORTIUS PRO 1024
1 535,00 zł
Interfejs 1024 kanałów Dmx, kompatybilny z Pro DMX + LED Player + Studio DMX, 30-minutowa pętla osi czasu audio i wideo z Pro DMX, pilot LED na podczerwień, przycisk NEXT, Pin-NEUTRIK XLR.
CueLux 2 - Sterownik oświetlenia
2 115,00 zł
Cuelux to intuicyjny kontroler oprogramowania dla branży oświetlenia rozrywkowego, zawierający szereg ekscytujących funkcji. Jest to sterownik oświetlenia DMX 512 dla inteligentnych świateł, diod...
-535,00 zł -11%
FOS PANGOLIN QUICK SHOW - oprogramowanie sterujące laserami
4 459,00 zł 4 994,00 zł
Wydajny, niedrogi i łatwy w użyciu QuickShow to kompletny system sterowania laserem, obejmujący zarówno oprogramowanie QuickShow, jak i sprzęt FB3QS.