Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Mikrofony do nagrywania

Mikrofony do nagrywania cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Wiele osób posiada małe domowe studia, w których nagrywa fragmenty wokalu oraz rejestruje instrumenty. Inni z kolei próbują swoich sił w roli Youtuberów czy podcasterów, tworząc nagrania i filmy, które następnie sami montują i publikują w sieci, nierzadko czyniąc z tego stałe źródło dochodu. By przebić się na tym konkurencyjnym rynku, potrzebny jest jednak profesjonalny sprzęt, a najważniejszym jego elementem jest właśnie odpowiedni mikrofon do nagrywania.

Mikrofony do nagrywania wokalu, filmów, podcastów

Przed wyborem mikrofonu warto zastanowić się, do czego będzie nam głównie służył i w jakich warunkach będziemy go używać. Mikrofony pojemnościowe, znane jako mikrofony studyjne, charakteryzują się szerokim pasmem przenoszenia, przez co świetnie wyłapują detale z otoczenia. Może to być zarówno zaletą, gdyż rejestrują wszelkie szumy z otoczenia, jak i wadą, bo są na tyle czułe, że nie nadają się do stosowania w innym miejscu niż profesjonalne studio. Niemal zupełnym ich przeciwieństwem są mikrofony dynamiczne, które doskonale sprawdzają się na scenie. Zazwyczaj nie potrzebują własnego zasilania, są odporne na upadki i wilgoć, ale nie brzmią tak dobrze jak ich pojemnościowe odpowiedniki. W naszym asortymencie znajdziesz również mikrofony wstęgowe, będące rodzajem mikrofonów dynamicznych. Dawniej szeroko wykorzystywane w studiach nagraniowych, obecnie są kupowane głównie ze względu na osobliwy wygląd.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego mikrofonu do nagrywania? Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy Ci fachowej porady.

Mikrofony do nagrywania

Podkategorie

Aktywne filtry
0 Review(s) 
BOYA BY-VG350 - zestaw wideo do smartfonów z lampą led
309,00 zł
BOYA BY-VG350 to uniwersalny zestaw wideo do smartfonów z lampą led.  Lekka i kompaktowa konstrukcja, bardzo wygodna do nagrań w pomieszczeniach lub na zewnątrz.
0 Review(s) 
BOYA BY-PM700 - mikrofon pojemnościowy USB
374,00 zł
BOYA BY-PM700  to mikrofon pojemnościowy USB, który jest kompatybilny z komputerami PC (Windows) i Mac (MAC OSx).