Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Nagłośnienie radiowęzłowe

zestawy radiowęzłowe

Przygotowana przez naszą firmę oferta obejmuje niezbędny sprzęt do stworzenia systemu nagłośnienia radiowęzłowego. Proponowany przez nas urządzenia to wysokiej jakości produkty, które charakteryzują się wysoką kulturą pracy oraz wieloletnią trwałością. W asortymencie posiadamy między innymi głośniki, wzmacniacze, miksery czy słuchawki studyjne ułatwiające obsługę nagłośnienia. W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszamy do zakupu. Jeśli jednak potrzebują Państwo pomocy w dobrze odpowiednich rozwiązań, również możecie liczyć na wsparcie naszych specjalistów. Sprawdź również nasze gotowe zestawy radiowęzłowe.

Gdzie zainstalować system nagłośnienia radiowęzłowego?

System nagłośnienia radiowęzłowego jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Dzięki temu z roku na rok staje się on coraz popularniejszy. W jakich konkretnie miejscach może on zostać zainstalowany? Omawiany system doskonale sprawdzi się między innymi w:

  • galeriach handlowych,
  • szkołach,
  • biurowcach,
  • salach użyteczności publicznej,
  • magazynach,
  • halach produkcyjnych.
Nagłośnienie radiowęzłowe

Aktywne filtry

RH SOUND ST-2650BC Wzmacniacz 100V
2 264,00 zł
RH SOUND BS-1060TS/W - Głośnik 100V
414,00 zł
-258,00 zł -28%
Behringer ZMX8210 V2 Mikser rackowy
677,00 zł 935,00 zł