Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

Lasery

Laser to urządzenie wyświetlające efektowne wzory na parkiecie lub ścianie. Pracować mogą w trybie automatycznym, w reakcji na dźwięk lub sterowane przez DMX. W naszej ofercie znajdziesz lasery zielone, czerwone, niebieskie oraz wielokolorowe.

Lasery

Podkategorie

Aktywne filtry
0 Review(s) 
LaserWorld CS-1000RGB MK3 - laser
2 199,00 zł
CS-1000RGB idealny laser dla mobilnych Djów podczas tymczasowych pokazów laserowych. Laser również spełnia swoją rolę w permanentnych instalacjach na kratownicach lub sufitach.
0 Review(s) 
JB Systems LOUNGE LASER DMX - laser z efektem wody
563,00 zł
JB Systems LOUNGE LASER DMX - laser dla dj , zespołów, pubów i klubów. Dwukolorowy- czerwony i zielony dodatkowo wyposażony w efekt led h2O w niebieskim kolorze. Bardzo wydajne urządzenie...
0 Review(s) 
JB Systems SPACE-4 Mk2 LASER
431,00 zł
Atrakcyjny zielony laser o mocy 50 mW dla DJ-ów, pubów i małych dyskotek
0 Review(s) 
Briteq BT-LASER2000 RGB - laser
3 514,00 zł
Znakomity i mocny laser RGB 2W klasy IV do wszelkich wydarzeń! Idealny do klubów, dyskotek, wypożyczalni.
Obniżka -11%
0 Review(s) 
JB Systems Smooth Scan-3 - laser animacyjny
749,00 zł 838,00 zł
JB Systems SMOOTH SCAN-3 LASER - laser animacyjny, dwukolorowy, z dużą ilością gotowych zaprogramowanych obrazów. Laser idealny dla DJ, do klubów, dyzkotek i dla zespołów. Wysoka efektywność i...