Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ukulele koncertowe

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem ukulele koncertowych, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Posiadamy bogaty wybór instrumentów w atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment obejmuje produkty takich marek, jak między innymi Mellow, Ortega, Ibanez czy Flycat. Ukulele wspomnianych producentów wyróżniają się swoją wysoką jakością wykonania, trwałością, a także doskonałą emisją dźwięku. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących oferty, zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych odpowiedzi.

 

Charakterystyka ukulele koncertowych

Ukulele koncertowe odróżniają się od innych typów tego instrumentu przede wszystkim swoim rozmiarem. W tym przypadku długość instrumentu wynosi zwykle około 61 cm, a strun około 38 cm. Dzięki temu gra na nich jest się znacznie łatwiejsza dla osób o grubszych placach. Warto dodać, że rozmiar instrumentu ma również wpływ na większą głośność, ale nie tylko. W porównaniu na przykład do ukulele sopranowych, sprzęt dłużej wybrzmiewa poszczególne dźwięki.

Ukulele koncertowe

Podkategorie

Aktywne filtry