Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Filtruj

Marka
Marka

Wytwornice dymu ciężkiego, Low Fog

Wytwornice dymu ciężkiego do wykorzystania na wesela, eventy do teatru. W naszej ofercie dysponujemy szeroka gamą wytwornic wytwarzających tzw. ciężki dym. W tym urządzenia pracujące z wykorzystaniem suchego lodu, wytwornice na wodę i płyn, czy cieszące się dużą popularnością wytwornice ultradźwiękowe. Najczęściej wykorzystywane są podczas wesel do tzw "tańca w chmurach ". W naszym sklepie muzycznym znajdziesz modele wytwornic takie jak Chauvet Nimbus, Chauvet Cumulus, Briteq H2Fog, ADJ Entour ICE,

Wytwornice dymu ciężkiego, Low Fog

Podkategorie

Aktywne filtry
Obniżka -28%
0 Review(s) 
American Dj Mister Kool II - wytwornica dymu ciężkiego na lód
687,00 zł 954,00 zł
American Dj Mister Kool II - wytwornica dymu ciężkiego na lód, mała kompaktowa, z dołączonym pilotem. Idealna na małe eventy, przyjęcia, dla dj i zespołów muzycnych
Obniżka -12%
0 Review(s) 
Chauvet Nimbus - Wytwornica Dymu Ciężkiego
4 149,00 zł 4 711,00 zł
Chauvet Nimbus - Wytwornica Dymu Ciężkiego - najpopularniejsza i najbardziej rozchwytywana na rynku spośród wytwornic na suchy lód. Ma prostą budowę i jest ekstremalnie wydajna.
Obniżka -8%
0 Review(s) 
Chauvet Cumulus - wytwornica ciężkiego dymu
5 799,00 zł 6 293,00 zł
Chauvet Cumulus - wytwornica ciężkiego dymu, ultradźwiękowa wykorzystująca wodę i płyn do ciężkiego dymu. Doskonała do wytwarzania nisko unoszącej się chmury dymu.