Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Mikrofony bezprzewodowe nagłowne

Mikrofony bezprzewodowe nagłowne ąa jednymi z najczęściej używanych rodzajów mikrofonów na szkoleniach, konferencjach, prezentacjach. Od pewnego czasu cieszą się one również ogromnym zainteresowaniem zespołów muzycznych i dj. Ich ogromnym atutem jest kompaktowa budowa i bardzo lekka waga. Mikrofon umieszczamy na głowie ustawiamy w taki sposób by pracować na nim w jak najbardziej komfortowy sposób i wszystko gotowe. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą bezprzewodowych mikrofonów nagłownych zapraszamy do sklepu Lighting Center, gdzie posiadamy szeroki wybór tego typu urządzeń. W tym najpopularniejsze marki takie Jak Shure czy AKG. Jeśli interesuje cie zakup najtańszego mikrofonu o określonych parametrach powołaj się na Gwarancję Najlepszej Ceny. Zapraszamy.

Mikrofony bezprzewodowe nagłowne

Podkategorie

Aktywne filtry

-341,00 zł -27%
dB Technologies RW 16BS - system bezprzewodowy nagłowny
938,00 zł 1 279,00 zł
Nowy system mikrofonów bezprzewodowych umożliwił połączenie łatwości użytkowania z profesjonalną jakością dźwięku, szerokim zakresem dynamiki i naturalnym dźwiękiem, wolnym od zniekształceń.
-330,00 zł -25%
LD Systems U308 BPH - system bezprzewodowy nagłowny
969,00 zł 1 299,00 zł
system bezprzewodowy z nadajnikiem bodypack i zestawem nagłownym