Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

Stroboskopy

Stroboskopy LED

Stroboskopy LED to urządzenia dające silne i krótkotrwałe błyski światła o określonej częstotliwości. Wywołują efekt stroboskopowy, który może dawać wrażenie spowolnienia, zatrzymania czy zmiany kierunki ruchu poruszającego się obiektu. Efekt ten robi największe wrażenie w odpowiednio wyciemnionych pomieszczeniach. Choć stroboskopy kojarzone są przede wszystkim z dobrą zabawą na dyskotekach, koncertach i innych imprezach, znajdują zastosowanie także w innych miejscach, takich jak teatry czy studia telewizyjne.

Nowoczesne stroboskopy LED w wielu rozmiarach

W naszym asortymencie znajdziesz najróżniejsze rodzaje stroboskopów LED. Zaopatrzysz się u nas w niewielkie, a co za tym idzie tanie modele, polecane na kameralne imprezy i do niewielkich pomieszczeń, jak również potężne stroboskopy dyskotekowe, wyposażone w wiele przydatnych funkcji dodatkowych, takich jak możliwość oddzielnego sterowania poszczególnymi segmentami czy wykorzystania w innej roli: reflektora scenicznego czy urządzenia efektowego. Oferujemy zarówno stroboskopy przeznaczone do stawiania na podłodze, jak i możliwe do zamontowania w wybranym miejscu. Dzięki zastosowaniu technologii LED proponowane urządzenia charakteryzują się dużą mocą diod przy stosunkowo niewielkim poborze energii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stroboskopów LED. Jeśli nie masz pewności, który model będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, zadzwoń lub napisz do nas, a udzielimy Ci fachowej porady.

Stroboskopy

Podkategorie

Aktywne filtry

American Dj Jolt 300 - Stroboskop
1 829,00 zł
FOS F-7 - stroboskop / WASH IP65
5 262,00 zł
FOS Cyclone RGB II - stroboskop
1 196,00 zł