Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Wytwornice Dymu

Wytwornice dymu, jak wskazuje sama nazwa, to urządzenia przeznaczone do wytwarzania dymu. Wykorzystywane są podczas różnego rodzaju imprez, przede wszystkim do wydobycia dodatkowego efektu światła oraz nadania odpowiedniej atmosfery. Bez dymu smugi światła i wiązki lasera byłyby mało widoczne i wyraziste, przez co osiągnięcie spodziewanego efektu wizualnego nie byłoby w ogóle możliwe. Podstawowe modele wytwornic dymu składają się ze zbiornika na płyn, pompki, grzałki oraz dyszy. Mogą być sterowane za pomocą przewodowego lub bezprzewodowego pilota bądź przez sygnał DMX.

Proste i zaawansowane maszyny do dymu

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz zarówno kompaktowe maszyny do dymu, pozwalające zadymiać w interwałach, które sprawdzą się w niewielkich klubach i barach, jak też zaawansowane modele, z pojemnymi zbiornikami na płyn, wytwarzające dym w precyzyjnie kontrolowany sposób, mogące pracować bez przerwy przez wiele godzin. Naszym Klientom możemy zaproponować również inne pokrewne urządzenia, takie jak:

  • wytwornice mgły, zarówno fazery (zwykłe wytwornice dymu z wentylatorem rozdmuchującym dym), jak i hazery (działające na zasadzie kompresji płynu pod ciśnieniem, dzięki czemu wydobywający się z nich dym unosi się przez znacznie dłuższy czas);
  • wytwornice dymu ciężkiego, wytwarzające gęsty dym unoszący się tuż na powierzchnią;
  • wytwornice baniek.

Jeśli potrzebujesz fachowej porady co do wyboru odpowiedniego modelu wytwornicy dymu, skontaktuj się z nami, a chętnie nakierujemy Cię na urządzenie, które spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

Wytwornice Dymu

Subcategories

Aktywne filtry

Pakiet
Antari F-80Z - wytwornica dymu + płyn
497,00 zł
Antari F80Z to niewielkich rozmiarów, wydajna wytwornica dymu. Idealnie sprawdzi się na niewielkich scenach teatralnych, estradowych, dla mobilnych dj.