Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ukulele sopranowe

Ukulele to instrument wywodzący się z Hawajów, który dostępny jest w wielu wariantach. Jedną z najpopularniejszych odmian są jednak ukulele sopranowe. Tego rodzaju instrument można nabyć w naszym sklepie. Czym on się wyróżnia na tle pozostałych modeli? Przede wszystkim jest to jego niewielki rozmiar, co przekłada się na ciasny rozkład progów. W naszej ofercie dostępne są ukulele sopranowe takich producentów, jak na przykład Ortega, Stagg czy Flycat. Warto dodać, że posiadamy również zestawy, w których skład oprócz instrumentu wchodzi także pokrowiec, pas czy kostki do gry.

 

Ukulele sopranowe dla początkujących

Jeśli dopiero chcą Państwo nauczyć się gry na ukulele, warto sięgnąć właśnie po model sopranowy. Według ekspertów to właśnie ta wersja instrumentu zalecana jest początkującym muzykom. Wynika to między innymi z tego, że w przyszłości znacznie łatwiejsze będzie opanowanie gry na większym modelu. Oprócz tego, omawiany typ instrumentu jest tańszy od na przykład ukulele koncertowych. Dzięki temu nie trzeba wydawać dużych sum pieniędzy, aby zaopatrzyć się w swój pierwszy instrument.

Ukulele sopranowe

Podkategorie

Aktywne filtry