Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Filtruj

Cena

Cena

  • 297,00 zł - 928,00 zł

Marka

Marka

Interkomy kasowe

Rozmawiaj przez szybę. Interkomy dla sklepów, aptek i okienek kasowych.

Interkom kasowy
to urządzenie zapewniające właściwą komunikację pomiędzy obsługą, a klientem na stanowisku oddzielonym szybą.

Bezpieczeństwo
w kontakcie z klientem to w obecnych czasach bardzo istotny aspekt. Zadbaj o siebie lub swoich pracowników. Zastosuj interkom kasowy w sklepie, aptece lub okienku. Nasz sklep oferuje nowoczesne interkomy kasowe przewidziane do obsługi kasy w sklepie, na dworcach kolejowych, szpitalach, urzędach pocztowych oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzebna obsługa klienta na odległość. Interkomy kasowe pomagają zapewnić również lepszą komunikację w niekorzystnych warunkach akustycznych, gdzie hałas i szum zaburzają lub uniemożliwiają komunikację pomiędzy klientem, a pracownikiem. Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom takim jak interkomy kasowe możemy podnieść jakość obsługi i skrócić jej czas.

Interkomy kasowe

Podkategorie

Aktywne filtry

Genway Interkom E-360 - Ochrona przed wirusami
649,00 zł
Interkom kasowy to urządzenie zapewniające właściwą komunikację pomiędzy kasjerem (osobą obsługującą), a klientem na stanowisku oddzielonym szybą.
Monacor X INTERCOM - zestaw, interkom kasowy
927,00 zł
System interkomowy, przewodowy. Interkom kasowy to urządzenie zapewniające komunikację pomiędzy osobą obsługującą, a klientem na stanowisku oddzielonym szybą.