Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Filtruj

Marka
Marka

Interkomy kasowe

Rozmawiaj przez szybę. Interkomy dla sklepów, aptek i okienek kasowych.

Interkom kasowy
to urządzenie zapewniające właściwą komunikację pomiędzy obsługą, a klientem na stanowisku oddzielonym szybą.

Bezpieczeństwo
w kontakcie z klientem to w obecnych czasach bardzo istotny aspekt. Zadbaj o siebie lub swoich pracowników. Zastosuj interkom kasowy w sklepie, aptece lub okienku. Nasz sklep oferuje nowoczesne interkomy kasowe przewidziane do obsługi kasy w sklepie, na dworcach kolejowych, szpitalach, urzędach pocztowych oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzebna obsługa klienta na odległość. Interkomy kasowe pomagają zapewnić również lepszą komunikację w niekorzystnych warunkach akustycznych, gdzie hałas i szum zaburzają lub uniemożliwiają komunikację pomiędzy klientem, a pracownikiem. Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom takim jak interkomy kasowe możemy podnieść jakość obsługi i skrócić jej czas.

Interkomy kasowe

Podkategorie

Aktywne filtry
Obniżka -19%
0 Review(s) 
Monacor X INTERCOM - zestaw, interkom kasowy
4 499,00 zł 5 533,77 zł
System interkomowy, przewodowy. Interkom kasowy to urządzenie zapewniające komunikację pomiędzy osobą obsługującą, a klientem na stanowisku oddzielonym szybą.