Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

Filtruj

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 4 999,00 zł

Kule lustrzane

Lustrzane Kule Dyskotekowe

Lustrzane kule dyskotekowe są nieodłącznym elementem dekoracyjnym i oświetleniowym niezliczonych dyskotek i klubów na całym świecie. Powszechne zastosowanie znalazły w erze disco, w drugiej połowie lat siedemdziesiątych, gdy trudno było sobie wyobrazić bez nich jakąkolwiek „potańcówkę”. Dziś kule dyskotekowe przeżywają prawdziwy renesans. Można się z nimi spotkać nie tylko we wnętrzach dyskotek i klubów, ale również na witrynach i wystawach sklepowych, w centrach rozrywki czy kinach, a nawet imprezach organizowanych w domach.

Małe i duże lustrzane kule dyskotekowe wraz z akcesoriami

Lighting Center oferuje lustrzane kule dyskotekowe w szerokim wyborze rozmiarów – od niewielkich, kilkucentymetrowych, do bardzo dużych, o średnicy nawet jednego metra. Nie zapomnieliśmy o niezbędnych akcesoriach. Zaopatrzysz się u nas w silniki do kul dyskotekowych, w tym na baterie, które pozwolą się im obracać. Zachęcamy również do rzucenia okiem na produkty pokrewne, takie jak półkule lustrzane z wbudowanym silnikiem, przeznaczone do montażu na suficie lub ścianie. By wydobyć z kuli dyskotekowej pełnię możliwości, warto pokusić się o kupno wytwornicy dymu. Wytworzony dym spowoduje, że refleksy świetlne odbijające się od kuli stworzą fantastyczny efekt wiązek przecinających salę, w której odbywa się impreza.

Zastanawiasz się, jaka kula dyskotekowa będzie najlepszym wyborem? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci podpowiemy.

Kule lustrzane

Subcategories

Aktywne filtry