Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Końcówki Mocy

Na rynku dostępnych jest kilka typów urządzeń pozwalających na wzmocnienie mocy sygnału wejściowego. Oprócz wzmacniaczy zintegrowanych i amplitunerów można zaopatrzyć się w oddzielne przedwzmacniacze i końcówki mocy. Zastosowanie dwóch odrębnych urządzeń wiąże się z licznymi zaletami – nie dość, że oddzielne przedwzmacniacze i końcówki mocy są zazwyczaj lepszej jakości niż te będące częścią zintegrowanych wzmacniaczy, to rozwiązanie takie pozwala na poprawę komfortu warunków pracy obu urządzeń i zapewnia większe możliwości kształtowania brzmienia.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz różne rodzaje przedwzmacniaczy – stereo, kina domowego, gramofonowe, mikrofonowe – oraz wiele modeli końcówek mocy najlepszych marek, takich jak RAM Audio, Crown, Monacor, Dynabord czy Behringer. Nie jesteś pewien, który będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci podpowiemy.

Przedwzmacniacze gitarowe

Oddzielną kategorię stanowią przedwzmacniacze gitarowe, znane również jako preampy gitarowe. To właśnie do nich wpada sygnał z gitary. Ich rolą jest początkowe wzmocnienie sygnału, regulacja barwy, zwiększenie przesterowania czy pierwsze ustawienie głośności. Z przedwzmacniacza sygnał wysyłany jest do końcówki mocy, w której następuje jego końcowe i maksymalne wzmocnienie, a następnie przesłanie do głośnika. W naszej ofercie znajdziesz jedno- i dwumodułowe przedwzmacniacze gitarowe marki Synergy Amps, wyprodukowane w USA, które pozwalają na łatwe i szybkie osiągnięcie pożądanego brzmienia instrumentu.

Końcówki Mocy

Podkategorie

Aktywne filtry
0 Review(s) 
Synq SE-1800 - końcówka mocy 1800W
2 512,00 zł
2x 900Wrms wzmacniacz klasy TD (2x 1200Wrms @ 2Ω) o potężnej reprodukcji niskich częstotliwości, jak również krystalicznie czystym, wysokim pasem. Idealny do klubów, wypożyczalni, teatrów…
0 Review(s) 
Synq SE-3000 - końcówka mocy 2000W RMS
3 095,00 zł
2x 1500Wrms wzmacniacz klasy TD (2x 2000Wrms @ 2Ω) o potężnej reprodukcji niskich częstotliwości, jak również krystalicznie czystym, wysokim pasem. Idealny do klubów, wypożyczalni, teatrów…