Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Głośniki sufitowe

Głośniki sufitowe, znane także jako głośniki instalacyjne czy podtynkowe, są coraz częściej spotykaną alternatywą dla tradycyjnych zestawów głośnikowych. Są doskonałym wyborem w przypadku tych osób, które dbają o estetyczne zagospodarowanie przestrzeni lub nie mają wymaganej ilości miejsca potrzebnego do ustawienia konwencjonalnego zestawu grającego. Dzięki minimalistycznemu wyglądowi oraz ukrytym kablom nie zaburzają wystroju wnętrza, zapewniając jednocześnie bardzo wysoką jakość brzmienia. Są proste i szybkie w montażu, a wiele modeli jest odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu mogą być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Głośniki instalacyjne okrągłe i kwadratowe, otwarte i zamknięte

Głośniki instalacyjne można podzielić według przynajmniej kilku kryteriów. Pierwszym z nich jest kształt. Najczęściej spotykane są głośniki o okrągłym lub kwadratowym obrysie. To różnica wyłącznie estetyczna, więc możesz wybrać te, które mają pożądane przez Ciebie parametry lub bardziej Ci się podobają. Głośniki sufitowe można sklasyfikować również pod względem rodzaju obudowy. Najczęściej spotykane są głośniki instalacyjne w obudowie otwartej od tyłu, które wymagają samodzielnego wykonania obudowy bądź kupna gotowej obudowy w sklepie. Głośniki instalacyjne w obudowie zamkniętej to gotowe rozwiązania zaprojektowane przez producenta, które są zdecydowanie wygodniejsze dla użytkownika, ale wymagają większego nakładu finansowego.

Potrzebujesz pomocy w wyborze najodpowiedniejszego głośnika sufitowego? Zapraszamy do kontaktu, a chętnie udzielimy Ci fachowej porady.

Głośniki sufitowe

Podkategorie

Aktywne filtry

Monacor CRB-130/WS - głośnik sufitowy (para)
184,00 zł
Pary głośników do montażu wpustowego, 4Ω, z podwójną membraną. Odporne na wilgoć Jednoczęściowa obudowa i membrana z tworzywa sztucznego Do zastosowań w samochodzie, na łodzi lub na tarasie