Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Audient iD24 - interfejs audio USB 10 wejść/14 wyjścia
-430,00 zł Promocja -22%
 • Audient iD24 - interfejs audio USB 10 wejść/14 wyjścia
 • Audient iD24 - interfejs audio USB 10 wejść/14 wyjścia

Audient iD24 - interfejs audio USB 10 wejść/14 wyjścia

1 570,00 zł
2 000,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Brutto
Produkt dostępny
wysyłka 2-3 dni robocze
magazyn wysyłkowy
iD24
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Audient iD24 – interfejs audio USB 10 wejść / 14 wyjść.

Główne cechy:

 • 2 przedwzmacniacze mikrofonowe w klasie A, stosowane w konsoletach Audient
 • wysokiej jakości przetworniki AD/DA
 • wejście i wyjście ADAT dla rozszerzenia funkcjonalności
 • wejście instrumentalne oparte o dyskretny układ JFET
 • 2 zbalansowane złącza insert
 • 2 niezależne wyjścia słuchawkowe
 • dwie pary wyjść monitorowych
 • audio loop-back
 • funkcja ScrollControl
 • 3 definiowalne klawisze funkcyjne
 • zasilanie Phantom +48V, przełączniki filtrów Pad oraz HPF
 • niskolatencyjny mikser DSP
 • wyjście world clock
 • Tryb Standalone do obsługi preampów mikrofonowych
 • komunikacja i zasilanie po złączu USB 3.0
 • częstotliwość próbkowania 24bit/96kHz
 • metalowa obudowa
 • przełącznik zasilania
 • pakiet bezpłatnych plugginów i oprogramowania ARC o równowartości ponad 500 USD

Specjalnie dla Ciebie

Najnowsza propozycja od firmy Audient stworzona została z myślą producentach muzycznych oraz realizatorach studyjnych. Twórcom zależało na połączeniu niesamowitej jakości dźwięku z prostotą obsługi, dodając jednocześnie nowe funkcje skierowane do profesjonalistów, takie jak zbalansowane inserty, możliwość rozbudowy systemu przez łącze ADAT czy konfigurowalne przyciski.

Dodatkowe funkcje takie jak audio Loop-Back oraz podwójne wyjście słuchawkowe w połączeniu z przedwzmacniaczami zapożyczonymi z legendarnej konsoli ASP i światowej klasy przetwornikami czynią z tego interfejsu prawdziwie profesjonalny system rejestracji dźwięku wprost na Twoim biurku.

Jakość dźwięku na którą zasługujesz

Każdy interfejs z serii iD posiada na pokładzie przedwzmacniacze mikrofonowe zaprojektowane specjalnie dla flagowej konsoli mikserskiej Audient ASP8024-HE. Charakteryzują się wyjątkowo niskim poziomem zniekształceń dodając jednocześnie pierwiastek klasycznego analogowego ciepła prosto z jednych z najlepszych stołów mikserskich świata.

Blask wewnątrz wyzwala blask na zewnątrz

Zastosowane w iD24 najwyższej jakości konwertery AD/DA zapewniają, że usłyszysz każdy niuans i szczegół dźwięku, a twoje miksy będą bardziej przejrzyste. Dzięki temu pracujesz szybciej, twoje decyzje są bardziej kreatywne i możesz cieszyć się profesjonalną jakością dźwięku w twoim komputerze.

Kiedy tworzyliśmy oryginalną konstrukcję iD24 sądziliśmy, że nic nie może brzmieć lepiej. Jednak dzięki udoskonaleniu dynamiki przetwornika o niesamowite 9dB okazało się, że brzmienie toru audio może być jeszcze bardziej klarowne, bez zbędnych zniekształceń i szumów.

Więcej kanałów, więcej możliwości

Za łatwością możesz skonfigurować swoje studio do obsługi większych sesji nagraniowych. iD24 wyposażony jest w dwa cyfrowe wejścia i wyjścia optyczne, co daje Ci wiele opcji rozbudowy. Złącza obsługujące zarówno SPDIF oraz ADAT umożliwiają rozszerzenie wejść/wyjść do łączenie 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych.

Integracja

Zintegruj swoje ulubione procesory efektów z interfejsem iD24! Dzięki złączom insertowym możesz stworzyć tor audio na swoich warunkach, a dodatkową korzyścią jest bezpośredni dostęp do przetworników analogowo-cyfrowych, oferując najczystszą ścieżkę audio bez zbędnych elementów toru audio, co idealnie nadaje się do rejestracji na zewnętrznych urządzeniach czy obsłudze zewnętrznych preampów i FX.

Podłącz i graj

iD24 zaprojektowany został tak, aby odtworzyć stopień wejściowy klasycznego wzmacniacza lampowego. Bogate w harmoniczne wejście instrumentalne JFET DI jest idealne do gitary lub basu.

Wirtualne pokrętło do scrollowania

Zmień pokrętło głośności iD24 w wirtualne kółko przewijania i przejmij kontrolę nad różnymi kompatybilnymi parametrami. Szybko wybieraj ustawienia, dostosowuj suwaki, a nawet pisz w automatyzację bez spędzania godzin na gapieniu się w ekran.

Audio loop-back

Teraz iD24 wyposażony został wirtualne złącze loop-back, które zmienia Twój interfejs w wielozadaniowy system audio. To rozwiązanie daje Ci możliwość przechwytywania dźwięku z wielu aplikacji z Twojego komputera jednocześnie z używaniem mikrofonów poprzez wejścia mikrofonowe. Pozwala to na zarządzanie wszystkimi źródłami i wysyłanie ich do Twojego oprogramowania do streamingu. Idealne rozwiązanie dla twórców mediów, gamerów, podcasterów i streamerów.

Funkcja loop-back kontrolowana jest poprzez wirtualny mikser umożliwiając wybranie źródła z jednej z sześciu opcji, które stworzone są specjalnie pod różne scenariusze, ułatwiając konfigurację sprzętu do Twoich wymagań.

Jak skała

W pełni metalowa konstrukcja, wraz z wysokiej jakości komponentami oraz aluminiowymi potencjometrami czyni iD24 urządzeniem niezwykle odpornym na codzienne zmagania. Możesz być pewny, że iD24 nie zawiedzie Cię w żadnych warunkach.

Specyficzne kody

Komentarze (0)