Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Electro-Voice EVC-1082 -  Dwudrożny głośnik 8" przeznaczony do instalacji stałych
  • Electro-Voice EVC-1082 -  Dwudrożny głośnik 8" przeznaczony do instalacji stałych

Electro-Voice EVC-1082 - Dwudrożny głośnik 8" przeznaczony do instalacji stałych

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Dzięki serii EVC znakomita jakość audio dla małych i średnich aplikacji jest bardziej przystępna cenowo niż dotychczas. Ta niezawodna w działaniu linia rozszerza ofertę rodziny kolumn głośnikowych EV-Innovation, która jest dedykowana do użycia w instalacyjnych systemach nagłośnieniowych.

  • Elastyczność – Pięć podstawowych modeli dostępnych w kolorze czarnym oraz białym z obszarami pokrycia dźwiękiem odpowiednimi do zastosowania w szerokim zakresie scenariuszy systemów dźwiękowych tworzonych w pomieszczeniach oraz na otwartej przestrzeni.
  • Unikatowa technologia – Zastosowanie rozwiązań Automatic Saturation Compensation (wszystkie modele) oraz Variable Intensity (model VI).
  • Element rodziny EV-Innovation – Podobne właściwości brzmieniowe oraz wygląd, a także zgodność akcesoriów.

Rodzina Electro-Voice EV-Innovation jest najbardziej kompleksową ofertą rozwiązań dedykowanych instalacyjnym systemom nagłośnieniowym. Nowe modele EVC są akustycznie i estetycznie zgodne ze wszystkimi istniejącymi seriami, wchodzącymi w skład rodziny EV-Innovation, włączając w to modele kolumn z bezpośrednim montażem głośników (EVF, EVU), z głośnikami sprzężonymi z tubami (EVH) oraz modelami line-array (EVA). EVC to kompaktowe i atrakcyjne cenowo modele z bezpośrednim montażem głośników, które posiadają szereg uniwersalnych opcji i oferują bezkompromisową jakość audio, w odróżnieniu od innych produktów podobnej wielkości.

EVC wychodzi naprzeciw potrzebom w zakresie dwudrożnych kolumn głośnikowych posiadających właściwości odpowiednie dla systemów instalacyjnych, przy wyraźnie niższej cenie niż modeli EVF. Seria EVC została zaprojektowana do zapewnienia wszechstronnej wydajności pracy w swojej kategorii, ze wszystkimi formatami oraz właściwościami, jakich oczekują instalatorzy systemów. Atrakcyjna cena pozwala na skalowanie systemów według budżetu lub wielkości obiektu. Właściwości działania tych modeli można jeszcze poszerzyć dzięki zoptymalizowanym ustawieniom we wzmacniaczach marki Dynacord, która jest spokrewniona z EV.

Głośnik (cale)
8
Moc RMS (orientacyjna)
200

Specyficzne kody

Komentarze (0)