Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

dB Technologies SUB 808D - aktywny subwoofer bandpass
  • dB Technologies SUB 808D - aktywny subwoofer bandpass

dB Technologies SUB 808D - aktywny subwoofer bandpass

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

dB Technologies SUB 808D - aktywny subwoofer bandpass

Subwoofer aktywny bandpass 18".

We wnętrzu kolumny SUB 808 D zainstalowano 18" woofer i 800W cyfrowy wzmacniacz mocy. Kolumna oferuje doskonałą bazę niskich częstotliwości dla kolumn z głośnikami 12" i 15". Takie zestawy są łatwe do podłączenia i konfiguracji dzięki wbudowanemu cyfrowemu krosowerowi stereo (DSP) z przełączalną częstotliwością graniczną, przełącznikiem odwrócenia fazy i zintegrowanymi kontrolkami.  Obudowa typu H.E.T™ jest wytrzymała i gotowa na trasy - z pewnością ochroni wszystkie wewnętrzne komponenty.

dBTechnologies - twórcy subwooferów.
Firma dBTechnologies jest dobrze znana ze swoich aktywnych, niezwykle wydajnych  subwooferów. Skutecznie łączą one potężne i precyzyjne odwzorowanie dołu z doskonałą jakością dźwięku. Realizowana przez dBTechnologies koncepcja obudów bandpass, gwarantuje zbalansowaną reprodukcję dźwięku, dodając - w porównaniu do zwykłych konstrukcji typu bass-reflex - kilka decybeli ciśnienia akustycznego. Rezultatem są maksymalne osiągi przy bardzo kompaktowej i lekkiej obudowie.

Aktywna zwrotnica - łatwa instalacja.
Wszystkie aktywne subwoofery wyposażono w aktywną zwrotnicę. Może ona pracować w trybie stereo lub mono, zapewniając - w aplikacjach z jednym lub większą liczbą subwooferów - wszelkie możliwe kombinacje połączeń.

Wzmacniacze cyfrowe digipro®  - więcej mocy i mniejsza waga.
Dzięki cyfrowym wzmacniaczom zmniejszającym wagę kolumn, noszenie i konfigurowanie jest dużo  łatwiejsze i bardzo wygodne. Jest to coś, z czego wszyscy użytkownicy będą zadowoleni - zwłaszcza ci, których zadaniem jest montaż i demontaż instalacji mobilnych.

H.E.T™ (obudowa hybrydowa).
Te wyjątkowo lekkie i niezwykle wytrzymałe, opracowane przez dBTechnologies obudowy wykonano z wysokiej jakości wielowarstwowej sklejki w równie wytrzymałej, odpornej na zarysowania powłoce. Solidne panele boczne z tworzywa sztucznego zapewniają doskonałą ochronę a zintegrowane uchwyty i złącza zmaksymalizują wygodę obsługi i bezpieczeństwo.

Dane techniczne:

Typ :Subwoofer aktywny bandpass
 
Moc prgm :800 W
Pasmo przenoszenia :30 - 150 Hz [-10dB]
Maksymalne SPL :130 dB
 
Przetwornik niskotonowy :18"
Częstotliwość podziału zwrotnic :2 ustawienia częstotliwości podziału
Nachylenie: LF-MF 24 dB/oktawę
 
 
Obudowa :Sklejka drewniana z technologią H.E.T
Wykończenie :Akrylowy lakier strukturalny
Kolor :Czarna
Gniazdo na statyw :1 x 36 mm (na górze)
Masa :34,8 kg
Wymiary :640 x 520 x 615 mm

 dBprom

Głośnik (cale)
18
Moc RMS (orientacyjna)
800

Specyficzne kody

Komentarze (0)