Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

dB Technologies DVA S20 - aktywny subwoofer bassreflex
  • dB Technologies DVA S20 - aktywny subwoofer bassreflex

dB Technologies DVA S20 - aktywny subwoofer bassreflex

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

dB Technologies DVA S20 - aktywny subwoofer bassreflex

Aktywny subbas do systemu DVA. Moc 2000W.

DVA S20 jest subwooferem, który w obudowie bass-reflex mieści dwa - zapewniające wysoką wydajność - 18" woofery. Sub jest w stanie wygenerować częstotliwości tak niskie, jak 25 Hz z niezwykłą siłą i pewnością siebie. Jest to idealny głośnik subbasowy dla systemów S10/T4 DVA, także stanowiący doskonałe uzupełnienie średnio- wysokopasmowych jednostek DVA T4 w zestawach stackowanych.
Subwoofer DVA S20 dpc* jest wyposażony w potężne głośniki niskotonowe RCF z 4" cewką. Bez trudu osiąga bardzo wysoki poziom ciśnienia akustycznego. Wysoki poziom niezawodności zapewniając podwójna wentylację i optymalne chłodzenie oraz minimalną kompresję mocy. Woofery są wzmocnione włóknem szklanym i posiadają potrójnie nawijaną cewkę osadzoną na doskonałym karkasie o stałej geometrii. To połączenie sprawia, że wartość międzyszczytowa wychylenia może osiągnąć nawet do 48mm.
* C = wyposażony w ceramiczny woofer

Wysokowydajne cyfrowe wzmacniacze mocy subwooferów nie potrzebują  chłodzenia dodatkowym wentylatorem. Zintegrowany, przełączalny krosower (90/120Hz), profesjonalne złącza PowerCon i gniazda z tyłu każdego głośnika niskotonowego dla opcjonalnego modułu opóźnienia SDD to tylko niektóre zalety tej kolumny. Punkty mocowania z tyłu obudowy, służące do opcjonalnego przymocowania kółek, dopełniają listę powyższych zalet.

DVA S20 dpc - konfiguracja kardioidalna z wykorzystaniem modułu SDD.
Kardioidalna konfiguracja składająca się z modułu SDD i trzech subwooferów DVA S20 po każdej stronie jest w stanie utrzymać niskie poziomy na scenie i daje o wiele większą kontrolę nad zasięgiem niskich częstotliwości. Nigdy wcześniej to innowacyjne rozwiązanie, które jeszcze niegdyś wiązało się z dużą ilością sprzętu - nie było tak łatwe do osiągnięcia z tak profesjonalnymi rezultatami.

Dane techniczne:

Typ :Subbas aktywny
 
Ciągła moc wzmacniacza :2000 W/RMS
Pasmo przenoszenia :35 - 120 Hz
Maksymalne SPL :138 dB
 
Przetwornik niskotonowy :2 x 18" (cewka 4")
Częstotliwość podziału zwrotnic :LF-MF: 90, 120 Hz
Nachylenie: LF-MF 12 dB/oktawę
 
Złącza :Wejście: 1 x XLR F
Wyjście 1 x Link XLR M
1 x X-Over, XLR M
Zasilanie: Powercon (90 - 240 V)
 
Obudowa :Wielowarstwowa sklejka brzozowa
Wykończenie :Akrylowy lakier strukturalny
Kolor :Czarny / biały
Masa :84 kg
Wymiary :1100 x 580 x 720 mm
Wyposażenie :Opcjonalne koła transportowe

 

Głośnik (cale)
18
Moc RMS (orientacyjna)
2000

Specyficzne kody

Komentarze (0)