Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

dB Technologies DVA S30 - aktywny subwoofer tubowy
  • dB Technologies DVA S30 - aktywny subwoofer tubowy

dB Technologies DVA S30 - aktywny subwoofer tubowy

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

dB Technologies DVA S30 - aktywny subwoofer tubowy

Aktywny subbas do systemu DVA. Moc 3000W.

DVA S30N to kolumna, która w obudowie typu bass-reflex mieści dwa 18" głośniki. Oferują one muskularnie, niskie brzmienie, bardzo wysoką wydajność w zakresie sięgającym najniższych słyszalnych częstotliwości. Ten głośnik sub-basowy jest idealnym dodatkiem do dużych systemów PA i doskonałym uzupełnieniem średnio- wysokopasmowychjednostek DVA T12 w zestawach stackowanych. Obudowa tubowa typu bass-reflex.

Ta wyrafinowana hybrydowa konstrukcja  łączy zalety bass-reflex i głośnika tubowego w kompaktowej obudowie zaprojektowanej celem emisji niskich częstotliwości przy wysokim ciśnieniu akustycznym. Przednie panele, w których zamocowane są głośniki, są umieszczone względem siebie pod kątem. Kierują one energię dźwięku z centralnego portu bass-reflex do wlotu tuby. Zabieg ten w płynny i jednorodny sposób zwiększa zasięg kolumny. Wysokiej jakości obudowa z wielowarstwowej sklejki brzozowej jest pokryta czarnym, solidnym lakierem i posiada osiem uchwytów. Dzięki szybkowyczepnym pinom, do tylnego panelu może być łatwo przymocowany wózek. Jego odłączenie zapobiega grzechotaniu kół w trakcie pracy subwoofera.

Końcówka mocy digipro®G2 3000 W, klasa-D
Dedykowana cyfrowa końcówka mocy digipro®G2 o mocy 1,5 kW napędza każdy głośnik. Przy 3.000 W całkowitej mocy wyjściowej, DVA S30N zapewnia o 50% wyższą wydajność, niż standard w tej klasie. Technologia digipro® jest tak bardzo skuteczna, że nie było potrzeby instalowania wentylatorów. Przez brak - wymagających konserwacji - elementów mechanicznych, kolumna działa nadzwyczaj niezawodnie. Końcówki są wyposażone w zasilacze impulsowe z PFC. Są one w dużej mierze odporne na wahania napięcia, co jest ogromnym atutem w zestawie przygotowanym na trasy koncertowe. Technologia digipro® przoduje również w aspekcie wagi. Jeśli doda się do tego magnesy neodymowe, otrzymujemy wyjątkowo lekki zestaw, który łatwością transportu i instalacji bije konkurencję na głowę.

DSP wysokiej jakości - sieć RDnet
Subwoofer DVA S30 posiada wysokiej klasy procesor DSP. Oferuje doskonałe własności dźwięku, zapewnia regulowane częstotliwości krosowera, precyzyjne funkcje limitera oraz regulowane ustawienia opóźnienia. Wszystko to przyczynia się do doskonałego zestrojenia czasowego. Specjalny preset ułatwia ustawianie systemów o kardioidalnej charakterystyce i zwiększa ich kierunkowość. Za pomocą obrotowego przełącznika umieszczonego z tyłu obudowy wszystkie ustawienia są łatwo regulowane. DSP zapewnia także wyjście X-Over do podłączania zestawów średnio-wysokopasmowych. DVA S30 został fabrycznie wyposażony w port RDnet, dzięki czemu jest gotowy do zmontowania w zaawansowany, zdalnie sterowany i kontrolowany zestaw audio DVA T12. Dzięki wyjściom i wejściom RJ45 można go podłączyć do portu hub RDnet.

Dane techniczne:

Typ :Subbas aktywny
 
Ciągła moc wzmacniacza :3000 W/RMS
Pasmo przenoszenia :30 - 120 Hz
Maksymalne SPL :141 dB
 
Przetwornik niskotonowy :2 x 18" RCF (cewka 4")
Częstotliwość podziału zwrotnic :LF-MF: DSP z krokiem co 5 Hz
Nachylenie: LF-MF 24 dB/oktawę
 
Złącza :Wejście: 1 x XLR F
Sieć: RDnet 2 x RJ45
Wyjście 1 x Link XLR M
1 x X-Over, XLR M
Zasilanie: Powercon (90 - 240 V)
 
Obudowa :Wielowarstwowa sklejka brzozowa
Wykończenie :Akrylowy lakier strukturalny
Kolor :Czarny
Gniazdo na statyw :1 x M20
Masa :83 kg
Wymiary :1100 x 580 x 720 mm
Wyposażenie :Opcjonalne koła transportowe

 

Głośnik (cale)
18
Moc RMS (orientacyjna)
3000

Specyficzne kody

Komentarze (0)