Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

TC Electronic TC DITTO LOOPER - efekt gitarowy / looper
-144,00 zł Promocja -26%
  • TC Electronic TC DITTO LOOPER - efekt gitarowy / looper

TC Electronic TC DITTO LOOPER - efekt gitarowy / looper

414,00 zł
558,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Brutto
Produkt dostępny
wysyłka 2-3 dni robocze
magazyn wysyłkowy
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

TC Electronic TC DITTO LOOPER - efekt gitarowy / looper

Tc Electronic Ditto Looper - wykonywanie muzyki przy użyciu loopera staje się coraz bardziej popularne. Gitarzyści, klawiszowcy, wokaliści, DJ-e [nie mówiąc o flecistach prostych] w swej samowystarczalności posuwają się coraz dalej i korzystają z najróżniejszych wspomagaczy, wśród których prym wiodą procesory efektów i właśnie loopery.

Looper to zazwyczaj stosunkowo drogie i rozbudowane urządzenie, jednak w tym przypadku nie jest to drogie urządzenie.

Specjaliści z TC Electronic stworzyli listę cech charakteryzujących dobry looper, a następnie usunęli z niej wszystkie zbędne funkcje, które mogą odwracać uwagę użytkownika. W efekcie powstał intuicyjny sprzęt, który daje dużo radości w trakcie grania, znakomicie brzmi i nie musisz napadać na bank, aby zostać jego posiadaczem.
Ditto Looper po prostu nagrywa pętle. Fakt, jedna gałka i przycisk mogą sprawiać wrażenie nieco minimalistycznego podejścia, ale znajdziesz tu wszystko, co niezbędne.

Funkcję nagrywania, undo/redo, stop i kasowania uruchamia się stopą za pomocą różnych kombinacji przycisku nożnego. I to się sprawdza, bez względu czy chcesz nagrać kolejną pętlę, przejść z jednej partii do następnej, czy dodać kolejną warstwę do utworu.

Undo/Redo - kasowanie/przywracanie

O tak, świetnie gdy możesz od razu skasować partię, która Ci się nie podoba. Jednak wiele osób używa tej funkcji również do przełączania się między kolejnymi partiami w trakcie występów na żywo, na przykład przechodząc ze zwrotki do refrenu. Ditto Looper świetnie sprawdzi się w obu scenariuszach.

 Cechy:

    -  pamięć - przechowuje pętle w pamięci w przypadku odłączenia wtyczki z gniazdka zasilającego,
   - Loop Level - efekt ma tylko jedną gałkę, za pomocą której ustawia się poziom sygnałów zapętlonych. Loopy mogą subtelnie wybrzmiewać w tle do tego, co grasz, ale możesz też zwiększyć poziom głośności w trakcie oszałamiającego występu,
    - Analog Dry-Through - sygnał główny, nieprzetworzony przechodzi przez kostkę Ditto Looper bez konwersji do postaci cyfrowej i zachowuje swoje oryginalne brzmienie; dźwięki, tak jak tego oczekujesz, płyną bez żadnego opóźnienia,
   - True Bypass - gdy Ditto Looper jest wyłączony to jest rzeczywiście wyłączony i w żaden sposób nie wpływa na Twoje brzmienie; możesz być pewny, że sygnał pozostanie krystalicznie czysty, bez straty w zakresie najwyższych częstotliwości,
    - stworzony dla gitarzystów przez gitarzystów,
    - wyjątkowo łatwe zapętlanie - liczą się tylko pętle,
    - długość pętli - 5 minut,
    - nieskończona ilość nakładek,
    - wysokiej jakości brzmienie, dźwięk bez kompresji, w formacie 24 bity,
    - bardzo małe wymiary.

Prezentacja video:
kod:nd

Specyficzne kody

Komentarze (0)