Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

BIAMPCONTROL 12.8 - cyfrowa matryca miksująca / pagingowa
  • BIAMPCONTROL 12.8 - cyfrowa matryca miksująca / pagingowa

BIAMPCONTROL 12.8 - cyfrowa matryca miksująca / pagingowa

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Apart AUDIOCONTROL 12.8 - cyfrowa matryca miksująca / pagingowa

Apart Audio przedstawia AUDIOCONTROL 12.8

AUDIOCONTROL 12.8 to matryca audio – wyjątkowe, wielofunkcyjne centrum sterowania i przetwarzania sygnałów audio z nieograniczonymi możliwościami przywoławczymi. Urządzenie wyposażono w 12 analogowych wejść i 8 wyjść audio oraz dodatkowo w wejście i wyjście cyfrowe standardu S/PDIF.

Zintegrowany układ zarządzania zadaniami w czasie rzeczywistym może obsługiwać różnorodne zadania, dzięki czemu AUDIOCONTROL 12.8 jest odpowiednim rozwiązaniem dla wielu projektów. Pozwala na podłączenie do 120 adresowalnych/programowalnych mikrofonów/stacji przywoławczych, każde z określoną indywidualnie funkcjonalnością i ustawieniami oraz przypisaniem do 8 poziomów priorytetowości.

DIMIC1/DIMIC12 i DIMIC12S są cyfrowymi stacjami przywoławczymi, łatwymi do skonfigurowania poprzez interfejs graficzny instalatora z poziomu hosta. DIMC1 to stacja przywoławcza dla wszystkich połączeń, natomiast DIMC12 jest strefowym, wielofunkcyjnym pulpitem przywoławczym. Wszystkie przyciski mogą być zaprogramowane zgodnie z potrzebami użytkownika – do przywołania strefy, wyboru źródła sygnału, regulacji głośności, sprawdzenia ustawień, uruchomienia makropolecenia lub nawet do sterowania funkcjami innych podłączonych do systemu urządzeń (np. odtwarzacza płyt CD). Do każdego pulpitu DIMC12 można podłączyć do 7 jednostek rozszerzających DIMIC12S, dzięki czemu użytkownik otrzymuje łącznie aż 96 w pełni programowalnych przycisków.

Sterownik ścienny DIMAC jest idealnym rozwiązaniem do sterowania matrycą AUDIOCONTROL 12.8 z każdego pomieszczenia. Sterownik ścienny jest programowany z poziomu hosta poprzez interfejs graficzny instalatora, pozwalając na dokładne dostosowanie jego funkcjonalności do faktycznych potrzeb użytkownika. Można zaprogramować sterownik DIMAC również do uruchamiania makropoleceń i sterowania innych urządzeń podłączonych do systemu.

GII (Interfejs Graficzny Instalatora)
został zaprojektowany jako aplikacja wyjątkowo przyjazna dla instalatora, co sprawia, że łatwo za jego pomocą skonfigurować działanie AUDIOCONTROL 12.8 i innych urządzeń w indywidualny, najbardziej optymalny sposób dla potrzeb użytkowników konkretnej instalacji. Różnorodność instalacji, w których może być użytkowana matryca

AUDIOCONTROL 12.8 jest nieograniczona i zależna jedynie od stopnia kreatywności instalatorów.

Funkcje i dane techniczne AUDIOCONTROL 12.8

- Sterowanie i przetwarzanie sygnałów audio
- Nieograniczone możliwości przywoływania
- 12 wejść i 8 wyjść sygnału audio
- Sterowanie poprzez port szeregowy RS232
- Konfigurowalne sterowanie funkcjami podłączonych urządzeń
- Ekstremalnie szybkie przekazywanie sygnałów
- Zintegrowany układ zarządzania zadaniami w czasie rzeczywistym
- Przyjazna dla instalatorów aplikacja GII (Interfejs Graficzny Instalatora)
- Platforma DSP o stałej architekturze
- Możliwość programowania makropoleceń
- W pełni programowalne cyfrowe stacje przywoławcze DIMIC1 i DIMIC12 (S)
- W pełni programowalny sterownik ścienny DIWAC
- Urządzenie zaprojektowane przez Apart Audio i wytwarzane w Europie
- Wymiary: 483 x 44 x 310 mm

Specyficzne kody

Komentarze (0)