Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Electro-Voice RE2-BP - system bezprzewodowy
  • Electro-Voice RE2-BP - system bezprzewodowy

Electro-Voice RE2-BP - system bezprzewodowy

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Electro-Voice RE2-BP - system bezprzewodowy

System bezprzewodowy z nadajnikiem do paska (bez mikrofonu)

D-Band (796 MHz - 824 MHz) - 30mW
E-Band (838 MHz - 865 MHz) - 10mW
A-Band (648 MHz - 676 MHz) - 30mW

Nowy RE-2 z serii Wireless Microphone System przynosi zaawansowane, profesjonalne funkcje po przystępnej cenie. RE-2 jest całkowicie programowalny system zmiennej częstotliwości z jednego przycisku Auto-ClearScan ™, działa na 28MHz (6 kanałów telewizyjnych), XLR mikrofonowe lub wyjście liniowe i wiele innych funkcji. To RE2-BP-2 zawiera BPU nadajnik i odbiornik RE-2, nie mikrofon .

Electro-Voice wynalazł sposób skanowania sieci bezprzewodowej z EV ® NRU i przemienił bezprzewodowy z profesjonalną miejsc RE-1 (TM) mikrofon bezprzewodowy system, który jest obecnie w trasie z Static-X, Fishbone, i Simple Minds, aby wymienić tylko kilka . To był oklaskiwany przez wiele zespołów, jak i inżynierów dźwięku kompletne rozwiązanie bezprzewodowe -  połączenie to niezwykły dźwięk, prosta konfiguracja, budowa i zdatny do użycia.

Bezprzewodowy system, to niedrogi, profesjonalny i przeznaczony dla tych, którzy poważnie myślą o  dźwięku. RE-2 ma bezprzewodowy system regulacji częstotliwości na zupełnie nowy poziom. RE zawodowe-1 stopień mocy z prostotą wcześniej sobie równych. Można również mieć pewność, że nie będzie zakłóceń, które przedwcześnie, lub narażenia na szwank jakość dźwięku. Wystarczy nacisnąć jeden dotknąć Auto-ClearScan (TM) i przycisk odbiornika znajduje najwyraźniej Channel w kilka sekund. To wszystko. Zrobić zadanie jako profesjonalny wykonawca, bez problemów związanych z bólem głowy i wiele innych systemów bezprzewodowych. RE-2 przynosi czyste kanały, czysty dźwięk,

RE-2 dostępny jest również w trzech różnych profilach - od N popularne / Dym 267a dynamiczny i RE 410  Electro-Voice (TM) 767a dynamiczny.

Specyficzne kody

Komentarze (0)