Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

BIAMP CM SUB 8 - głośnik/subwoofer sufitowy
  • BIAMP CM SUB 8 - głośnik/subwoofer sufitowy

BIAMP CM SUB 8 - głośnik/subwoofer sufitowy

631,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Apart CM SUB 8 - głośnik/subwoofer sufitowy

APart Audio CMSUB8 to subwoofer przeznaczony do montażu w suficie, zaprojektowany pod kątem reprodukcji niskiego, nasyconego basu. Wyposażony w dwie cewki o impedancji 8 Ohm oraz pasywny filtr, może być stosowany wszędzie, gdzie potrzeba dodatkowego wzmocnienia niskich rejestrów, przy niskim lub średnim poziomie głośności. Subwoofer ten jest świetnym partnerem dla wszystkich rodzajów głośników satelitarnych: małych i średnich głośników sufitowych APart serii CM (CM3T, CM4T i wiele innych), a także małych głośników gabinetowych, jak np. APart MASK4(T). Dyskretne wzornictwo, identyczne z 8-calowymi głośnikami sufitowymi APart Audio ułatwia integrację CMSUB8 z każdym otoczeniem. Aluminiowa maskownica pozwala na użytkowanie subwoofera także w warunkach zwiększonej wilgotności.
Najbardziej optymalna jest aplikacja CMSUB8 w konfiguracji aktywnej, na przykład w kombinacji ze wzmacniaczem APart

Champ-4
, z wykorzystaniem zintegrowanych aktywnych filtrów dolno- i górnoprzepustowych. W przypadku użytkowania subwoofera w pasywnym systemie głośnikowym, należy się upewnić, że głośniki satelitarne posiadają filtry górnoprzepustowe pozwalające na optymalną współpracę z CMSUB8. W większych pomieszczeniach lub we wnętrzach o gorszej akustyce można zastosować kilka subwooferów CMSUB8, które wzbogacą muzykę tła o basowy fundament. Co ważne, ich montaż nie wymaga stosowania tylnych obudów, ponieważ CMSUB8 został zaprojektowany do pracy w warunkach tzw. nieskończonej przegrody, której rolę pełnić może sufit.

Subwoofer nie jest ekranowany magnetycznie, jednak nowoczesne ekrany plazmowe i LCD nie są wrażliwe na zakłócenia magnetyczne.

Dane techniczne CM SUB8:

- Typ: Subwoofer do montażu w suficie
- Głośnik: 8” z podwójną cewką i membraną z
powlekanego papieru
- Impedancja: 2 x 8 Ohm
- Zakres przenoszonych częstotliwości: 50 – 200 Hz
(wbudowany pasywny filtr)
- Moc maksymalna: 2 x 80 W
- Efektywność: 88 dB / 1 W / 1 m
- Wymiary: 246 (średnica) x 106 mm
- Średnica otworu montażowego: 226 mm
- Głębokość montażu: 97 mm
- Waga: 2,1 kg

Specyficzne kody

Komentarze (0)