Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

BIAMP ACP - regulator głośności
  • BIAMP ACP - regulator głośności

BIAMP ACP - regulator głośności

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Apart ACP - regulator głośności

Panel ścienny zdalnego sterowania / do sterowania SDQ 5 PIR / regulacja głośności + on/off / sterowanie przez RJ-45 / CAT-5

APart Audio ACP to przewodowy panel zdalnego sterowania do aktywnego zestawu głośnikowego SDQ5Pir.
Sterownik ten pozwoli zapomnieć o problemach związanych z używaniem sprzętu audio w powszechnie dostępnych miejscach użytkowanych przez różne osoby w relatywnie krótkich odstępach czasu. Nie będzie już więcej zmartwień z powodu zagubionych pilotów zdalnego sterowania, zużytych baterii czy braku reakcji pilota w warunkach silnego światła słonecznego. Przedni panel ACP wykonano ze szczotkowanego aluminium, dzięki czemu dobrze komponuje się z wnętrzem o dowolnym wystroju. Za pomocą sterownika można włączać i wyłączać zestaw SDQ5Pir, regulować poziom głośności oraz wyciszać zapomocą przycisku „mute”. Diodowy wskaźnik zasilania pokazuje status zasilania aktywnego zestawu głośnikowego.
Połączenie z zestawem SDQ5Pir odbywa się za pomocą standardowego przewodu typu CAT5, który  zapewnia także zasilanie sterownika. Dla zapewnienia łatwej instalacji dostępne są dwa rodzaje ściennych obudów montażowych: E-MODIN do instalacji
w ścianach gipsowych oraz N-MODIN do instalacji w ścianach z cegły

DANE TECHNICZNE:

- Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 85 x 85 x 28 mm
- Waga: 70 g
- Podłączenie: przewód typu CAT5 o maksymalnej długości 100 m; dopuszczalna maksymalna długość przewodu zależy od wielu czynników, takich jak jakość przewodu oraz poziom zewnętrznych zakłóceń (np. od linii wysokiego napięcia)

Specyficzne kody

Komentarze (0)