Shure SLXD24E/B87A - system bezprzewodowy doręczny
Brutto
 System bezprzewodowy z nadajnikiem ręcznym Beta®87A
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
Szt:
Wyposażony w kapsułę pojemnościowego mikrofonu superkardioidalnego Beta®87A na ręcznym nadajniku bezprzewodowym SLXD2, zestaw SLXD24/B87A zapewnia przejrzysty dźwięk cyfrowy i solidną stabilność RF w salach wykładowych i występach na żywo.
  • Dostępne współczynniki kształtu nadajników: Handheld
  • Zakres operacyjny (aż do): 100 m (w typowych warunkach)
Cyfrowy odbiornik bezprzewodowy
  • Transparentny 24-bitowy dźwięk cyfrowy
  • Pełny zakres częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz (pasmo rzeczywiste zależy od mikrofonu)
  • Zakres dynamiki 120 dB
  • Cyfrowy, predykcyjny system róznicowy anten
  • Pasmo strojenia 44 MHz (zależne od regionu)
  • 32 równocześnie dostępne kanały na pasmo częstotliwości (zależne od regionu)
  • Do 12 kompatybilnych systemów na pasmo TV 8 MHz; (10 systemów na pasmo 6 MHz)
  • Łatwe parowanie nadajników i odbiorników poprzez skanowanie i synchronizację w podczerwieni
  • Do 8 godzin pracy z 2 bateriami AA lub opcjonalnym akumulatorem Shure SB903
  • Wymienne kapsuły mikrofonowe
  • Wytrzymała metalowa konstrukcja
Handheld Transmitter With Beta®87A Capsule
  • Transparent 24-bit digital audio
  • Extended 20 Hz to 20 kHz frequency range (microphone dependent)
  • 120 dB dynamic range
  • Digital predictive switching diversity
  • Operating range of 100 m (300 ft.)
  • 44 MHz tuning bandwidth (region dependent)
  • 32 available channels per frequency band (region dependent)
  • Up to 10 compatible systems per 6MHz TV band; 12 systems per 8 MHz band