Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Behringer X32 - mikser/konsoleta cyfrowa
-3 394,00 zł Promocja -26%
 • Behringer X32 - mikser/konsoleta cyfrowa
 • Behringer X32 - mikser/konsoleta cyfrowa
 • Behringer X32 - mikser/konsoleta cyfrowa

Behringer X32 - mikser/konsoleta cyfrowa

9 742,00 zł
13 136,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Brutto

Flagowa 32-kanałowa konsoleta cyfrowa do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych. Dzięki przedwzmacniaczom Midas otrzymasz  wysokiej jakości dźwięk.

Produkt dostępny
wysyłka 2-3 dni robocze
magazyn wysyłkowy
X32
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Behringer X32 to 32 wejścia mikrofonowe o audiofilskiej jakości w pełni programowalne zapewniające pełną kontrolę, czystość i dynamikę sygnałów wejściowych. Specjalnie zaprojektowana sekcja kanalu "channel strip" to 17 podświetlanych przycisków i 13 obrotowe kontrolki LED - dostępne na wyciągnięcie ręki dla uwypuklenia każdego z niuansów sygnału oraz pełnej kontroli dla kompresora , 4-pasmowy equalizera parametrycznego i oraz dodatkowych cyfrowych urządzeń dostępnych dla każdego kanału. X32 to idealne narzędzie dla wszystkich firm nagłośnieniowych i nie tylko.

X32 zmienił grę, całkowicie przemyślając to, co jest możliwe z poziomu miksera cyfrowego – a setki tysięcy użytkowników korzysta z wyników. Płynny przepływ pracy w połączeniu z w pełni interaktywnym interfejsem użytkownika zapewnia natychmiastową znajomość i wzbudza pewność siebie. Zaawansowana inżynieria i skrupulatna konstrukcja zapewniają doskonałą jakość dźwięku w niezwykle przystępnej cenie – całkowicie zmieniając grę.

Trzy firmy łączy wspólna wizja – projektować i konstruować najlepiej brzmiące, zaawansowane technicznie produkty audio dla wymagających profesjonalistów. Rodzina mikserów cyfrowych X32 jest wynikiem inżynierii, produkcji i doświadczenia aplikacyjnego legendarnego producenta konsol MIDAS, kultowego geniusza przetwarzania sygnału firmy KLARK TEKNIK oraz unikalnej zdolności firmy BEHRINGER do dostarczenia doskonałej oferty cenowej.

Synergia pomiędzy tymi trzema wielkimi firmami sięga głęboko w X32. Od czystych, zaprojektowanych przez MIDAS przedwzmacniaczy mikrofonowych po solidną technologię sieciową SuperMAC KLARK TEKNIK o bardzo niskich opóźnieniach i całkowicie przeprojektowane algorytmy przetwarzania firmy BEHRINGER, X32 podnosi poprzeczkę dla mikserów cyfrowych. Wyjątkowa pasja do dostarczania zaawansowanych technologii, niezrównana użyteczność i prawdziwa wartość pozwoliły nam zaprojektować cyfrową konsolę, która jest idealnym narzędziem Twojej kreatywnej ekspresji. Ale to dopiero początek!
Usprawnienie przepływu pracy i sieci wielokanałowej

Wprowadzając na rynek nowe oprogramowanie sprzętowe X32 w wersji 2.0, nie tylko znacząco poprawiliśmy przepływ pracy, ale także dodaliśmy nowe możliwości, w tym „Acoustic Integration, zapewniające pełną kompatybilność i kontrolę systemów głośnikowych i monitorów dousznych (IEM). Następnie całkowicie przeprojektowaliśmy ponad 50 wbudowanych pluginów FX i dodaliśmy klasyczne przykłady procesorów oparte na „True Physical Modelling. Ponadto uczyniliśmy X32 jeszcze bardziej elastycznym, z wymiennymi kartami rozszerzeń do podłączania do innych wielokanałowych sieci audio za pośrednictwem protokołów USB, ADAT, MADI i Dante, a także do wbudowanego złącza ULTRANET i AES50. Przede wszystkim X32 oddaje w Twoje ręce moc cyfrową – bezkompromisowo.
Intuicyjny. Natychmiastowy. Naturalny.

Behringer X32 jest Twoim interfejsem umysł-dźwięk… skrzyżowaniem kreatywności i produkcji. Niezależnie od tego, czy przyzwyczaiłeś się do mikserów cyfrowych, czy nie, intuicyjny interfejs użytkownika X32 oferuje płynne miksowanie, które natychmiast wejdzie Ci w krew.

Ponadto dostępna jest najnowsza wersja oprogramowania sprzętowego w wersji 2.0. Dodaliśmy nowe funkcje zarządzania sceną i EQ, w tym 100-pasmowy Real Time Analyzer, elastyczne możliwości importu/eksportu biblioteki oraz szybszą edycję FX.

Zawarliśmy również 16 nowych wtyczek FX, które bazują na True Physical Modeling słynnego klasycznego sprzętu audio. Proces ten oznacza, że zasadniczo „przebudowaliśmy klasyczny sprzęt analogowy w domenie cyfrowej.

Następnie dodaliśmy najbardziej niesamowitą sieć cyfrową, która umożliwia podłączenie nowych głośników TURBOSOUND iQ za pomocą prostego połączenia CAT5. Nazywamy to „Acoustic Integration.

Ta wysokowydajna seria iQ obejmuje również autentyczne modelowanie akustyczne jednych z najsłynniejszych głośników na świecie – wszystkie można zdalnie sterować z poziomu X32.

Jest to rozwiązanie, na które czekaliście.
Zmotoryzowane fadery

X32 oferuje użytkownikowi pełną gamę 25 długich, 100 mm zmotoryzowanych servo faderów do kontroli miksu. Współpracując z wyświetlaczami LCD i wyświetlaczem TFT, suwaki pełnią wiele funkcji, jednocześnie informując o tym użytkownika.

Oddzielne sekcje suwaków dla wejść oraz grup/busów umożliwiają wygodne przypisywanie wejść do grup/busów.

Dzięki możliwości przechowywania do 100 scen, zmotoryzowane suwaki X32 ożywają w momencie przypomnienia sobie sceny.
LCD Scribble Strips

Zautomatyzowana powierzchnia sterowania X32 została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić sterowanie, którego potrzebujesz, kiedy go potrzebujesz.

Łącznie 29 programowalnych wyświetlaczy Scribble Strips LCD wyłącza identyfikację kanału/busa, która odzwierciedla to, co jest kontrolowane.

Za ich pomocą można wprowadzać znaczniki wejścia/wyjścia oraz dodawać ikony rozpoznawane na pierwszy rzut oka. Następnie przyporządkuj kolory, aby utworzyć wizualne grupy do natychmiastowego rozpoznawania podobnych wejść na bieżąco.

Prosta, elegancka i efektywna – nigdy nie będziesz potrzebował taśmy z opisami.
Channel Strip

Pasek kanału X32 umieszcza najważniejsze parametry przetwarzania kanałów w jednej sekcji, dzięki czemu niezależnie od tego, na którym kanale pracujesz, elementy sterujące są zawsze takie same.

Ten wysoce wydajny układ wynika z dziesięcioleci projektowania konsol BEHRINGER i wkładu naszych użytkowników. Zoptymalizowane oświetlenie sterujące zapewnia wyraźne wskazanie poziomów lub stanu pod dowolnym kątem widzenia.

Podświetlane enkodery i przełączniki obrotowe umożliwiają sterowanie ustawieniami przedwzmacniacza, półkami częstotliwości, podwójnymi sekcjami dynamiki, a także wielotrybowym w pełni parametrycznym korektorem parametrycznym, wysyłkami busów, panoramowaniem głównym, monofonicznym i stereofonicznym.
7″ Wyświetlacz główny

7-calowy, kolorowy wyświetlacz TFT (cienkowarstwowy tranzystor) X32 pokazuje wymagane parametry ustawień, kiedy ich potrzebujesz.

Wybrany ze względu na wysoki kontrast i widoczność na zewnątrz, TFT jest idealny na koncerty i festiwale plenerowe. W połączeniu z wysoce precyzyjnymi, czułymi, dotykowymi enkoderami, ekran ożywa i natychmiast raportuje w wysokiej rozdzielczości wszystkie regulacje zastosowane do szerokiego zakresu parametrów.

Inteligentna konstrukcja umożliwia sterowanie funkcjami takimi jak efekty, wskaźniki, routing i wiele więcej po 1 lub 2 naciśnięciach przycisku.
Sends On Fader

X32 zapewnia wygodę cyfrowego miksowania zarówno dla Twoich miksów Auxów, jak i szyn wyjściowych, dzięki zintegrowanej funkcji Sends on Fader. Ta niewiarygodna funkcja umożliwia tworzenie potężnych, dedykowanych submiksów do monitorów, drugorzędnych stref nagłośnienia i o wiele więcej – a wszystko to bez wpływu na miks i poziom na FOH.

X32 pozwala na wysyłanie sygnałów do dowolnego Auxa lub szyny wyjściowej, a następnie na wybieranie idealnego miksu za pomocą suwaków kanałów.

Konsola zapamiętuje gdzie ustawiłeś fadery i natychmiast je przywołuje po wybraniu szyny do szybkiej konfiguracji.
Grupy DCA

Grupy DCA (Digital Controlled Amplifier) umożliwiają sterowanie kilkoma sygnałami jednocześnie, bez konieczności ich miksowania z szyną podgrup. 8 grup DCA X32 pozwala na sterowanie wieloma sygnałami za pomocą jednego suwaka, takimi jak cały miks bębnów, sekcja dęciaków lub wokalistów wspierających itp.

Sterowanie DCA wpływa na miks FOH, jednocześnie pozwalając na to, aby poszczególne szyny pozostały niezmienione. Rezultatem jest konfigurowalny przepływ pracy, który zapewnia maksymalną elastyczność, ale nadal pozwala poszczególnym szynom i podgrupom spełniać cele, dla których były przeznaczone, takie jak wysyłanie stref, transmisje telewizyjne itp.

Dane techniczne Behringer X32:

 • Mikser cyfrowy z w pełni programowalnymi hi-endowymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi i 16 wewnętrznymi szynami z możliwością konfigurowania jako podgrupy
 • Główny tor LCR, 6 miksów matrix oraz wszystkie 16 grup wyposażone w inserty, 6-pasmową korekcję parametryczną oraz procesor dynamiki
 • 16 analogowych wyjść XLR oraz 6 dodatkowych wejść/wyjść liniowych, 2 wyjścia słuchawkowe i sekcja talkback ze zintegrowanym lub zewnętrznym mikrofonem
 • Dzięki portowi AES50, działającemu w oparciu o protokół sieciowy SuperMAC firmy KLARK TEKNIK™, gotowy do pracy z 48 kanałami cyfrowego muliticore'a
 • Ultra-niska latencja oraz brak zniekształceń
 • Wbudowany, dwukierunkowy 32 śladowy interfejs nagrywający FireWire / USB 2.0
 • Wirtualny rack efektowy wyposażony w osiem w pełni stereofonicznych slotów FX do symulacji wysokiej klasy sprzętu, jak np.:  EMT250, PCM70, Lexicon 480L czy Quantec QRS itp.
 • Wysokowydajny 40-bitowy zmiennoprzecinkowy procesor DSP o "nielimitowanym" zakresie dynamiki, bez wewnętrznych przeciążeń i praktycznie zerowej latencji pomiędzy wejściami i wyjściami
 • 6 Mute grup i 8 grup DCA z 8 dedykowanymi  zmotoryzowanymi suwakami 100 mm
 • Niezwykle prosty i intuicyjny interfejs użytkownika wraz z sekcją Channel Strip, z bezpośrednim dostępem do regulacji
 • Kolorowy ekran TFT 7" o wysokiej rozdzielczości, z regulacją oraz podświetlane w kolorach RGB wyświetlacze LCD na każdym kanale
 • 25 zmotoryzowanych 100 mm suwaków,  rozbudowana sekcja Channel Strip oraz definiowalna sekcja regulacji
 • Złącze USB typu A do zapisu nieskompresowanego nagrania stereo i ustawień scen oraz uaktualnień oprogramowania systemowego
 • Możliwość współpracy z osobistym systemem odsłuchowym BEHRINGER P-16, cyfrowe wyjście stereo AES/EBU i MIDI
 • Regulowane linie opóźniające na wszystkich fizycznych wejściach i wyjściach
 • Zdalne sterowanie oraz możliwość edycji scen poprzez dołączone oprogramowanie edycyjne przez port Ethernet
 • Tryb kontrolera emulujący HUI oraz Mackie-Control dla sterowania urządzeniami DAW poprzez USB.
 • Potężny system zarządzania scenami dla wygodnej pracy przy skomplikowanych produkcjach
 • Wysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja zapewniające długotrwałe użytkowanie
 • Opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER Germany


Prezentacja video
Behringer X32:


 
kod:xdost

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)