Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Korg EK-50 L - keyboard aranżer
  • Korg EK-50 L - keyboard aranżer
  • Korg EK-50 L - keyboard aranżer
  • Korg EK-50 L - keyboard aranżer
  • Korg EK-50 L - keyboard aranżer
  • Korg EK-50 L - keyboard aranżer
  • Korg EK-50 L - keyboard aranżer
  • Korg EK-50 L - keyboard aranżer

Korg EK-50 L - keyboard aranżer

2 299,00 zł
Brutto

Korg EK-50 L najlepszy w swojej klasie, profesjonalny dźwięk o dużej wydajność.

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

EK 50, popularna i przystępna klawiatura KORG z automatycznym akompaniamentem, jest teraz dostępna w specjalnym modelu. Został on wyposażony w głośniki, odpowiednio duże na potrzeby samodzielnego występu np. w kawiarni lub na małej imprezie, bez konieczności korzystania z systemu nagłośnieniowego.

Oprócz bogactwa brzmień EK-50, które odnajdą się w wielu gatunkach muzycznych, instrument w pełni wykorzystuje duże głośniki, dodając dźwięki i style podkładu dla współczesnej muzyki tanecznej. Obudowana pokryta została warstwą czarnej gumy, która nie tylko wygląda elegancko, ale jest również trwała i odporna na zużycie.

Korg EK-50 L zapewnia nieograniczoną radość, najlepszy w swojej klasie dźwięk oraz łatwą obsługę.

Mocne głośniki zapewniają dwukrotnie większą moc!

Dzięki automatycznemu akompaniamentowi, który natychmiast zmienia instrument w cały zespół, EK-50 stał się narzędziem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Ma specjalnie zaprojektowany system głośników, który jest w stanie zapewnić dwa razy większą głośność (*) niż EK-50, więc nie musisz polegać na systemie PA. Podobnie jak EK-50, może być zasilany z baterii, dzięki czemu można łatwo zabrać go w drogę ze względu na mobilność.

* Porównanie na podstawie poziomu ciśnienia akustycznego (SPL).

Gumowane wykończenie jest eleganckie i trwałe

Aby dopasować głośniki o większej mocy, EK-50 L ma gumowane wykończenie w kolorze czarnym, które zwiększa trwałość, oraz panel z nadrukiem w dwóch kolorach dla łatwego odczytywania: czerwony i biały. Podczas przełączania stylów lub wypełnień, korzystania z funkcji zespołu, zwiększona czytelność panelu pozwala użytkownikom mistrzowsko sterować ich występem.

Dodatkowe dźwięki wspierające współczesną muzykę taneczną

Oprócz szerokiej gamy dźwięków dostępnych już w EK-50, EK-50 L daje nowe dźwięki i style podkładu. Nowo dodane 87 zaprogramowanych dźwięków, 18 gotowych zestawów perkusyjnych i 24 zestawy klawiatur, z których każdy łączy cztery części. Te dodatki uzupełniają ustawienia wstępne EK-50, dodając więcej dźwięków na wyciągnięcie ręki. Dodano również 10 stylów wzorów podkładowych. Nowe dodatki dźwiękowe podkreślają najbardziej aktualne, nowoczesne style muzyki tanecznej.

Oprogramowanie muzyczne dołączone bezpłatnie

Korg EK-50 L jest dostarczany z całym pakietem oprogramowania muzycznego. „Ozone Elements” pozwala nie tylko tworzyć utwory, ale także zawiera mastering oparty na sztucznej inteligencji, „Skoove” pomaga poprawić umiejętności obsługi klawiatury, a „Reason Lite” to DAW (cyfrowa stacja robocza audio), dzięki czemu możesz od razu zacząć nagrywać własną muzykę. Uwzględniono również syntezatory programowe KORG i innych marek.

Zobacz także

Odbierz 5% RABATU* na pierwsze zakupy

zapisując się do naszego newslettera