Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

RCF E16 - mikser
Obniżka Promocja -10%
  • RCF E16 - mikser
  • RCF E16 - mikser
  • RCF E16 - mikser
  • RCF E16 - mikser

RCF E16 - mikser

3 143,00 zł
3 493,00 zł
Brutto

16 kanałowy mikser do zastosowań profesjonalnych

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

RCF E16 oferuje dwanaście studyjnych przedwzmacniaczy mikrofonowych ze złączami combo. Dwa wejścia liniowe można przełączać na wejście Hi-Z. Sekcja wejściowa zawiera również dwa wejścia liniowe stereo i powrót stereo. Kanały wejściowe od 1 do 6 są wyposażone w compressor.
Dwanaście kanałów mono jest wyposażonych w 4-pasmowe korektory, w tym dwa korektory parametryczne z wyborem częstotliwości i przełączalnym wyborem Q, szerokim lub wąskim. Kanały wejściowe stereo są wyposażone w trójzakresowy korektor.

Z.CORE DSP FX

Wszystkie konsole serii E wyposażone są w nowo zaprojektowany 32-bitowy silnik efektów Z.CORE DSP oferujący 80 predefiniowanych ustawień wstępnych - 40 pogłosów, 20 opóźnień i 20 efektów modulacji - z dwoma reagującymi parametrami, które można dowolnie modyfikować, aby dopasować je do potrzeb miksu dodatkowo przycisk Tap tempo. Dostępny jest także bank pamięci z 20 ustawieniami użytkownika z szybkim przywoływaniem. Ostatnio użyte ustawienie zostanie przywołane po włączeniu miksera. Wszystkie algorytmy zostały opracowane wewnętrznie przez RCF’s R&D Electronic Department, z udziałem niektórych najbardziej zaufanych inżynierów dźwięku.

PRZEDWZMACNIACZE

Specjalnie zaprojektowane przedwzmacniacze o wysokiej jakości, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach i precyzyjnie dobranych komponentach, oferują wysoką dynamikę i wyjątkową klarowność dźwięku. Przeprojektowane jednokontrolne dynamiczne kompresory na kanałach wejściowych mikrofonu dostosowują dynamiczne zachowanie każdego instrumentu i głosu. Dwa wbudowane wejścia Hi-Z rozwiązują problem zastosowania dodatkowego DI-BOX'a.

Parametry

Pasmo przenoszenia 20 Hz ÷ 20 kHz
Wejścia Mikrofonowe 12
Zasilanie Phantom +48V
Korektor na kanałach mono 4 pasma, regulowana częstotliwość środkowa
Korektor na kanałach stereo 3 pasma
Wewnętrzne efekty 32-bitowy silnik efektów Z.CORE DSP
Kompresory 6, Kontrola jedną gałką
Stereo Liniowe 2
Powroty stereofoniczne 1
AUX Send 6
Wejście Footswitch
Obudowa metal
Tłumiki 100mm
Usb Audio 2 ślady odtwarzane
2 ślady rejestrowane
Zasilacz Wewnętrzny, 90-240V, 70W
Wymiary 550x135x510mm
Waga 10,3kg
Odbierz 5% RABATU* na pierwsze zakupy

zapisując się do naszego newslettera