Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Audio-Technica BP4027 - Mikrofon stereofoniczny
  • Audio-Technica BP4027 - Mikrofon stereofoniczny

Audio-Technica BP4027 - Mikrofon stereofoniczny

5 541,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Audio-Technica BP4027 - Mikrofon stereofoniczny

Audio-Technica jest Japońskim producentem profesjonalnego sprzętu audio, należący m.in. do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Nazwa AUDIO-TECHNICA już od ponad 45 lat jest synonimem wysokiej jakości, innowacyjności oraz trwałości znanych na całym świecie produktów. Sprzętu tej marki korzystają najbardziej znani na świecie artyści tacy jak Justin Timberlake, Linkin Park, Metallica, Kiss, Skid Row, Puddle of Mudd, Killswitch Engage i wielu innych oraz wytwórcy programów tj. m.in. Big Brother.

Stereofoniczny mikrofon typu shotgun o długości 380mm zasilany wyłącznie fantomowo. Oparte na modelach wykorzystywanych podczas Igrzysk Olimpijskich w Sydney w 2000 roku, nowe stereofoniczne shotguny BP4027 i BP4029 zostały skonstruowane specjalnie do zastosowań transmisyjnych i produkcyjnych. Oba mikrofony posiadają niezależne przetworniki : liniowo-kardioidalny i ósemkowy skonfigurowane w trybie MS (Mid-Side) z przełącznikiem wyboru wewnętrznego matrycowania.

Te innowacyjne mikrofony pozwalają realizatorom dźwięku na wybór pomiędzy wyjściem stereofonicznym z możliwością regulowania panoramy (szeroko- lub wąskopasmowej) dzięki zastosowaniu systemu wewnętrznego matrycowania lub przesyłania sygnału « Mid-Side » z możliwością późniejszej obróbki. Taka elastyczność nie jest dostępna u żadnego innego producenta. Przełączalny filtr dolnozaporowy pomaga minimalizować przechwytywanie niepożądanych szumów o niskich częstotliwościach.

Te zasilane fantomowo modele cechują się odporną i jednocześnie lekką konstrukcją przy lśniącej czarnej kolroystyce, dzięki czemu perfekcyjnie nadają się do zastosowań nakamerowych.

Specyficzne kody

Komentarze (0)