Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Audio-Technica BP4002 - Mikrofon dynamiczny, koło
  • Audio-Technica BP4002 - Mikrofon dynamiczny, koło

Audio-Technica BP4002 - Mikrofon dynamiczny, koło

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Audio-Technica BP4002 - Mikrofon dynamiczny, koło

Audio-Technica jest Japońskim producentem profesjonalnego sprzętu audio, należący m.in. do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Nazwa AUDIO-TECHNICA już od ponad 45 lat jest synonimem wysokiej jakości, innowacyjności oraz trwałości znanych na całym świecie produktów. Sprzętu tej marki korzystają najbardziej znani na świecie artyści tacy jak Justin Timberlake, Linkin Park, Metallica, Kiss, Skid Row, Puddle of Mudd, Killswitch Engage i wielu innych oraz wytwórcy programów tj. m.in. Big Brother.

Audio-Technica BP4002 - Dynamiczny mikrofon BP4002 (koło) przeznaczony jest do wszelkiego typu profesjonalnych wywiadów. Idealnie sprawdza się we wszystkich zastosowaniach dziennikarskich w radio i telewizji – wywiadach w terenie, transmisjach sportowych. Charakterystyka częstotliwości mikrofonu jest dopasowana do naturalnego czystego i zrozumiałego brzmienia słów. Dookólna charakterystyka kierunkowa BP4002 zapewnia naturalne brzmienie otaczającego dźwięku. Trwała konstrukcja i solidne wykonanie BP4002 sprawia, że mikrofon ma zdolność wyjątkowego tłumienia zakłóceń wytwarzanych wskutek trzymania w ręku oraz dobrze znosi otarcia i uderzenia - częste przy pracy w terenie. Zespół kapsuły i komory tylnej „pływa” wewnątrz obudowy mikrofonu, co zapewnia wyjątkową izolację zakłóceń pojawiających się wskutek trzymania mikrofonu w ręku. Mikrofon ma wydłużony uchwyt, na który łatwo nałożyć mikrofonową „kostkę” (najczęściej z symbolem stacji), idealnie nadają się do profesjonalnych wywiadów. Mikrofon BP4002 jest wyposażony w nakładaną piankową osłonę przeciwwietrzną, futerał do transportu, miękki pokrowiec ochronny oraz uchwyt do statywu.

Specyficzne kody

Komentarze (0)