Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Audio-Technica BP4001 - Mikrofon dynamiczny kardioidalny
  • Audio-Technica BP4001 - Mikrofon dynamiczny kardioidalny

Audio-Technica BP4001 - Mikrofon dynamiczny kardioidalny

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Audio-Technica BP4001 - Mikrofon dynamiczny kardioidalny

Audio-Technica jest Japońskim producentem profesjonalnego sprzętu audio, należący m.in. do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Nazwa AUDIO-TECHNICA już od ponad 45 lat jest synonimem wysokiej jakości, innowacyjności oraz trwałości znanych na całym świecie produktów. Sprzętu tej marki korzystają najbardziej znani na świecie artyści tacy jak Justin Timberlake, Linkin Park, Metallica, Kiss, Skid Row, Puddle of Mudd, Killswitch Engage i wielu innych oraz wytwórcy programów tj. m.in. Big Brother.

Audio-Technica BP4001 - Dynamiczny mikrofon BP4001 (kardioida) przeznaczony jest do wszelkiego typu profesjonalnych wywiadów. Idealnie sprawdza się we wszystkich zastosowaniach dziennikarskich w radio i telewizji – wywiadach w terenie, transmisjach sportowych. Charakterystyka częstotliwości mikrofonu jest dopasowane do naturalnego czystego i zrozumiałego brzmienia słów. Charakterystyka kardioidalna BP4001 zmniejsza przechwytywanie dźwięków bocznych i tylnych wyodrębniając pożądany dźwięk Trwała konstrukcja i solidne wykonanie BP4001 sprawiają, że mikrofon ten ma zdolność wyjątkowego tłumienia zakłóceń wytwarzanych wskutek trzymania w ręku oraz dobrze znosi otarcia i uderzenia - częste przy pracy w terenie. Zespół kapsuły i komory tylnej „pływa” wewnątrz obudowy mikrofonu, co zapewnia wyjątkową izolację zakłóceń pojawiających się wskutek trzymania mikrofonu w ręku. Mikrofon ma wydłużony uchwyt, na który łatwo nałożyć mikrofonową „kostkę” (najczęściej z symbolem stacji), idealnie nadaje się do profesjonalnych wywiadów. Mikrofon BP4001 jest wyposażony w nakładaną piankową osłonę przeciwwietrzną, futerał do transportu, miękki pokrowiec ochronny oraz uchwyt do statywu.

Specyficzne kody

Komentarze (0)