Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Audio-Technica ATM250 - Mikrofon dynamiczny
  • Audio-Technica ATM250 - Mikrofon dynamiczny

Audio-Technica ATM250 - Mikrofon dynamiczny

1 173,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Audio-Technica ATM250 - Mikrofon dynamiczny

Audio-Technica jest Japońskim producentem profesjonalnego sprzętu audio, należący m.in. do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Nazwa AUDIO-TECHNICA już od ponad 45 lat jest synonimem wysokiej jakości, innowacyjności oraz trwałości znanych na całym świecie produktów. Sprzętu tej marki korzystają najbardziej znani na świecie artyści tacy jak Justin Timberlake, Linkin Park, Metallica, Kiss, Skid Row, Puddle of Mudd, Killswitch Engage i wielu innych oraz wytwórcy programów tj. m.in. Big Brother.

Naturalnie oddający dźwięk o wysokim ciśnieniu akustycznym, nowy ATM250 dynamiczny mikrofon hiperkardioidalny jest doskonały do bębna centralnego, perkusji, instrumentów dętych blaszanych i innych instrumentów o wysokiej dynamice. Zapewnia doskonałą jakość brzmienia dla niskich częstotliwości – bogatą i ciepłą. Mikrofon o charakterystyce hiperkardioidalnej jest wyposażony w magnes neodymowy. W zestawie profesjonalny uchwyt mikrofonowy umożliwiający bezpieczny montaż, w różnorodnym ustawieniu oraz eliminujący zewnętrzny hałas mechaniczny.

- Przyjmuje bardzo wysoki SPL przy bliskim zasięgu
- Ciepłe brzmienie niskich częstotliwości połączone z doskonałą jakością brzmienia
- Hiperkardioidalna charakterystyka kierunkowa zmniejsza przechwytywanie dźwięków z boków i z tyłu poprawiając izolację pożądanego źródła dźwięku
- Posiada magnes neodymowy Hi-ENERGY® dla zapewnienia większego sygnału na wyjściu i lepszego przenoszenia transjentów
- Doskonała eliminacja dźwięku spoza osi zapewnia małą podatność na sprzężenia
- Złocone złącze typu XLRM i odporna, całkowicie metalowa obudowa


Specyficzne kody

Komentarze (0)