Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pioneer DJ RMX-1000 - efektor i sampler dla profesjonalnych DJ-ów
  • Pioneer DJ RMX-1000 - efektor i sampler dla profesjonalnych DJ-ów

Pioneer DJ RMX-1000 - efektor i sampler dla profesjonalnych DJ-ów

3 649,00 zł
Brutto

Efektor i sampler dla profesjonalnych DJ-ów

O dostępność zapytaj sprzedawcę
RMX1000
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Pioneer RMX-1000 - mikser DJ

Wyznaczając zupełnie nowy kierunek efektorom i samplerom, RMX-1000 to system 3-w-1 składający się z oprogramowania do edycji, innowacyjnego sprzętu oraz wtyczek VST / AU .

Technologiczna innowacja jest zapisana w kodzie DNA produktów Pioneer. Teraz masz możliwość przeniesienia studyjnego poziomu manipulacji dźwiękiem wprost do stanowiska DJ-skiego i wyzwolić własne sample w mgnieniu oka. Funkcja Quantize napędzana nowym enginem BPM zapewnia, że Twoje efekty zawsze będą idealnie dopasowane do beatu.

 RMX-1000 feruje wszystkie możliwości efektów studyjnych i beatbox-ów z dodatkową zaletą wygody użytkowania sprzętu pro-DJ. Intuicyjny interfejs najlepszych produktów Pioneer (np. izolator z DJM-2000, X-Pad z DJM-900nexus oraz różne łańcuchy FX z EFX-1000) zostały połączone w jednym urządzeniu.

Upraszczając te koncepcje RMX-1000 wykorzystuje intuicyjny interfejs sterowania DJ do manipulacji różnymi parametrami w macro. Każdy efekt został zaprojektowany do współpracy w wyjątkowy unikalny sposób z interfejsem w celu uzyskania rezultatów dotąd możliwych tylko po wielu godzinach pracy w studio.

Ponieważ urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze, DJ-e mogą tworzyć unikalne dźwięki dzięki oprogramowaniu do edycji Pioneer remixbox&trade. remixbox™ umożliwia całkowite dopasowanie RMX-1000 do indywidualnych preferencji i stylu użytkownika oraz zapełnienie jego pamięci własnymi samplami.

Przez zapisanie swojego materiału na karcie SD, DJ może efektywnie zabrać własne ustawienia dokądkolwiek, gdzie będą występować. Ponadto Pioneer zamierza udostępnić na swojej stronie ustawienia i sample znanych DJ-ów dzięki czemu użytkownicy będą mieli znakomity materiał do rozpoczęcia.

Korzystanie z RMX-1000 jako kontrolera USB dla wtyczek RMX-1000 VST / AU plug-ins oferuje użytkownikowi to samo wrażenie, które mają podczas miksowania w studio, dzięki czemu można tchnąć nowego ducha w produkcję studyjną i zaoszczędzić wiele godzin pracy nad edycją.

1. Klubowej jakości urządzenie umożliwiające pełne dopasowanie do własnych preferencji
RMX-1000 jest urządzeniem o niezwykle wszechstronnym zastosowaniu i może na stanowisku DJ-skim współpracować z mikserami, odtwarzaczami CDJ, czy laptopami lub komputerami w studio w procesie produkcji i przetwarzania.

Szerokie możliwości dostosowania RMX-1000 do własnych potrzeb oferują nieznaną dotąd elastyczność sprzętową. Parametry sterujące można całkowicie zmienić przy użyciu dostarczonego w zestawie oprogramowania remixbox.

Sprzęt oferuje trzy warianty dostępu do ustawień. Domyślne aktywują intuicyjne ustawienia fabryczne Pioneer. Własne ustawienia użytkownika można zapisać w urządzeniu lub na karcie SD, co umożliwi zabranie ich ze sobą do stanowiska DJ-skiego i wgranie tam własnych ustawień. Pioneer planuje udostępnić ustawienia różnych uznanych DJ-ów - takich, jak Chuckie, Kissy Sell Out, Kutski, James Zabiela, Doorly i Laidback Luke.

Przyjazny dla użytkownika intuicyjny interfejs podzielono na cztery kategorie:

Scene FX

    Tarcza Scene FX umożliwia zbudowanie i przełamywanie ścieżek łącząc różne typy efektów.
    Górna sekcja służy do budowania ścieżki efektami Noise, Echo oraz Spiral Up, a dolna do przełamywania dźwiękami Crush Echo, Spiral Down lub Reverb Down.
    Obracanie centralnie umieszczonego pokrętła przesuwa efekty od Wet do Dry i podnosi wysokość i intensywność efektu podczas odtwarzania.
    Dodatkowo dwa pokrętła pod-parametrów umożliwiają DJ-owi manipulowanie czasem i rezonansem.


Izolator FX

    Przejęte z wysokiego modelu miksera Pioneer DJM-1000, rozwiązanie izolatorów w RMX-1000 pozwala zmienić rytm i tembr sygnału wejściowego używając wysokiego-średniego i niskiego pasma.
    Ponadto trzy efekty zostały wgrane do pamięci i dostępne są przez pokrętła zapewniając jeszcze większe możliwości: Cut/Add, Trans/Roll i Gate/Drive.


X-Pad zapewnia wyjątkową kontrolę wysokości dźwięku

    Dotykowy X-Pad zaczerpnięty z najwyższego modelu miksera Pioneer DJM-900nexus, oferuje zupełnie nowy poziom innowacyjności.
    DJ może natychmiast wpleść sample perkusji stukając w przyciski (Kick, Snare, Clap i Hi-Hat) lub używając X-Pad do obrócenia (powtarzanie) sampla w różnej prędkości.
    DJ może zapisać własne beaty i wzory przełączając na opcję Overdub, po czym użyć Roll i Mute do manipulowania każdym samplem w różnych kombinacjach.
    Przycisk Quantize wplata każde stuknięcie of pada sampli do najbliższego beatu, dzięki czemu dźwięk zawsze jest idealnie dopasowany w czasie.
    Dodatkowo DJ może dodać 16 sampli w czterech komórkach pamięci sample, które można natychmiast wyzwolić i manipulować podczas występu na żywo.
    Dzięki niezrównanej elastyczności, użytkownik może edytować komórki pamięci sampli przez remixbox, a nawet zmieniać je w trakcie występu.
    Jakby tego było mało, RMX-1000 wyposażono w pokrętło Pitch zmienia wysokość dźwięku dodając jeszcze więcej charaktery do każdego powtórzonego beatu.


Release FX

    Release FX umożliwia eleganckie i płynne wyjście ze skomplikowanych efektów i powrót do oryginalnej ścieżki;
    Trzy tryby oferujące trzy prędkości; Spin Back, Echo i Break; oferują możliwość wyboru sposobu powrotu do normalnego odtwarzania;
    W celu zapewnienia jeszcze większej swobody, użytkownik nie musi całkowicie wychodzić z aktywowanego efektu; można częściowo wyjść i wrócić przez manipulowanie bardzo czułym przełącznikiem Release. Można również kompletnie wyciszyć oryginalny utwór tak, że słychać będzie tylko efekt.


2. Możliwość dopasowania do własnych potrzeb dzięki oprogramowaniu remixbox
Zaprojektowane i stworzone przez Pioneer specjalnie dla tego produktu, oprogramowanie remixbox umożliwia przygotowanie niemożliwych dotąd setów; podczas gdy sprzęt umożliwia niewiarygodną spontaniczność w czasie występu.

DJ może używać oprogramowania do modyfikacji funkcji urządzenia i zmiany jego parametrów w celu uzyskania idealnie dopasowanego do potrzeb i preferencji doznania. Przez poruszanie pokrętłami i suwakami wirtualnego RMX-1000 w programie remixbox, DJ może samodzielnie edytować funkcje i zmieniać parametry lub dostrajać efekty w sprzęcie.

3. Pierwszy na świecie dedykowany dla DJ-ów kontroler Virtual Studio Technology/Audio Units
RMX-1000 jako pierwsze urządzenie na rynku umożliwia kontrolę sprzętu VST/AU w studio nagrań.

Wystarczy podłączyć urządzenie do laptopa i można używać RMX-1000 do sterowania funkcjami VST/AU.

Nie ma potrzeby korzystania z klawiatury i myszki: stuknij w przycisk lub obróć pokrętło RMX-1000.

4. Pozostałe funkcje

    Wysokiej jakości konstrukcja redukuje zakłócenia zapewniając czysty dźwięk.
    Funkcja Quantize może zostać nałożona w każdym etapie odtwarzania lub produkcji zapewniając analizę muzyki w czasie rzeczywistym oraz automatyczną synchronizację beatu.
    NOWA funkcja Auto BPM automatycznie mierzy i śledzi tempo muzyki.
    Połączenie USB-MIDI oznacza, że RMX-1000 może być używano jako kontroler MIDI.
    Kompaktowe rozmiary i atrakcyjna linia wzornicza sprawiają, że RMX-1000 jest bardzo poręczny i atrakcyjny na każdym stanowisku Dj-skim.


Specyficzne kody

Komentarze (0)