Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Soundcraft LX 7ii/32 - mikser
 • Soundcraft LX 7ii/32 - mikser

Soundcraft LX 7ii/32 - mikser

9 836,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Soundcraft LX 7ii/32 - mikser

LX7II to nowa wersja naszej niezwykle popularnej konsolety 7-bus, wykonanej w najnowszej technologii Soundcrafta.Z okazji 30-lecia istnienia firmy, jej współzałożyciel i dyrektor techniczny Graham Blyth, opracował¸ nowe przedwzmacniacze mikrofonowe i 4-pasmowe korektory, oferujące niezwykłą czystość dźwięku. Nazwaliśmy je GB30. Zbudowane na bazie technologii znanej z serii profesjonalnych konsolet Soundcraft MH, GB30l sprawiły, że LX7II ma wyjątkowo dynamiczne brzmienie i praktycznie niewykrywalne szumy.Właściwości, mikser LX7-II łączy w sobie zasadnicze zalety mikserów nagłośnieniowych Soundcraft z podstawowymi możliwościami nagraniowym, mieszcząc się w zwartej obudowie, wystarczająco lekkiej dla jednej osoby; równie łatwe jak przenoszenie jest również konfigurowanie go i użytkowanie. Mikser ten jest szczególnie dogodny dla wielu zastosowań w obiektach takich, jak niewielkie sale, czy centra użytku publicznego; wyjścia bezpośrednie z kanałów wejściowych czynią go szczególnie przydatnym dla zespołów muzycznych, które mogą go wykorzystywać zarówno na estradzie, jak i w studiu nagraniowym.

Mikser jest produkowany w wersjach 16, 24 i 32 kanałowej, które zawierają łącznie odpowiednio do 24, 32 i 40 wejść, z liczbą oddzielnych szyn wyjściowych nie mniejszą, niż 13, wliczając w to wyjście główne, 4 grupy, dedykowane wyjście mono dla dodatkowych grup głośnikowych, jak również 6 wysyłkowych wyjść Aux. W zależności od wersji obudowy, miksery te są wyposażone odpowiednio w 8, 16, lub 24 wyjścia bezpośrednie.Symetryczne wejścia mikrofonowe LX7-II wyposażone są w nowe przedwzmacniacze mikrofonowe Soundcraft GB30, nie posiadające tłumika wstępnego i zapewniające wzmocnienie 60 dB oraz zapas poziomu 22 dB. Każde z wejść posiada 4-pasmowy korektor parametryczny z przestrajanymi pasmami środkowymi. Wyłącznik korektora i filtr górnoprzepustowy o nachyleniu 18 dB/okt. udostępniają dodatkowe możliwości w trudniejszych obiektach, a sześć wysyłek Aux może być w każdym kanale przełączanych parami na pracę sprzed i zza tłumika, co daje do dyspozycji cztery wysyłki sprzed tłumika i sześć zza tłumika. Pozwala to na stosowanie LX-7II zarówno dla realizowania odsłuchów, jak i w sytuacjach, w których jest konieczne stosowanie większej liczby procesorów efektów.

Sekcja grup LX7-II zawiera dwa kolejne wejścia stereo – z korekcją i wysyłkami Aux, pozwalające na podłączanie instrumentów elektronicznych lub urządzeń odtwarzających. Wszystkie cztery grupy mogą być kierowane na wyjście główne i posiadają precyzyjne, 12-segmentowe wskaźniki linijkowe, jak również punkty insertowe. Sześć sum wysyłek wyposażonych jest w regulatory obrotowe i odsłuch AFL.W sekcji głównej istnieją funkcje zleceniowe, obejmujące wszystkie wysyłki sprzed tłumika i wyjście główne. Zasilanie fantomowe jest włączane grupami po cztery, a do podawania podkładu muzycznego przed koncertem można wykorzystać specjalne wejście dla dwuśladu. Za pomocą specjalnego przycisku można podać sygnał z tego wejścia na wyjście główne, bez przerywania przygotowań miksera do koncertu. Sygnał z wyjścia głównego można podawać również na wyjście mono, jeśli istnieje potrzeba użycia takiego sygnału.

LX7-II posiada solidną, stalową ramę z wbudowanym zasilaczem sieciowym oraz całkowicie metalowe, profesjonalne gniazda i złącza umieszczone na tylnej ściance. Wszystkie wejścia i wyjścia są symetryczne.Mikser może być używany do wielu zastosowań, jak nagłaśnianie koncertów muzycznych, małych sal, obiektów publicznych, świątyń, jak również do nagrań koncertowych i studyjnych. Wersja 16 kanałowaoryginalna konstrukcja wykorzystująca przyszłościową technikę montażu powierzchniowego 7 szyn wyjściowych (może obsługiwć do 29 wyjść - włącznie z wyjściami AUX i Direct), 4-ro pasmowa korekcja, z 2 parametrycznymi środkami, strome filtry dolozaporowe 18dB/okt. 6 uniwersalnych wysyłek AUX, uniwersalne wyjścia bezpośrednie dla zastosowań nagłośnieniowych i nagraniowych, profesjonalne tłumiki o długości 100mm, sześć dwunasto-segmentowych mierników LED na wyjściach grupowych i głównych, pełne możliwości zleceniowe i odsłuchowe, powrót z magnetofonu dwuścieżkowego komutowany na grupę główną, wbudowany zasilacz

Dane techniczne:


 • wersja 36 kanałowa - 32 mono, 2 stereo
 • 4 subgrupy + mono bus
 • 20 Hz-20 KHz
 • nowa sekcja EQ opracowana przez Grahama Blytha (4-ro pasmowa korekcja z parametrycznymi środkiem pochodząca wprost z mikserów MH3 oraz MH4 ) 
 • nowe przedwzmacniacze mikrofonowe GB30
 • strome filtry dolozaporowe 18dB/okt.
 • 6 uniwersalnych wysyłek AUX
 • uniwersalne wyjścia bezpośrednie dla zastosowań nagłośnieniowych i nagraniowych
 • profesjonalne tłumiki o długości 100mm
 • sześć dwunasto-segmentowych mierników LED na wyjściach grupowych i głównych
 • pełne możliwości zleceniowe i odsłuchowe
 • wbudowany zasilacz

Specyficzne kody

Komentarze (0)