Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

VOX AV30 - kombo gitarowe
Obniżka Promocja -19%
  • VOX AV30 - kombo gitarowe
  • VOX AV30 - kombo gitarowe

VOX AV30 - kombo gitarowe

999,00 zł
1 239,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
AV30
Oblicz ratę!
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

VOX AV30 - kombo gitarowe


Seria AV to innowacyjne wzmacniacze charakteryzujące się funkcjonalnością, elastycznością i wygodą użytkowania oraz lampowym brzmieniem ... jest pewien rodzaj dźwięku, który może być osiągnięty jedynie przez analogowy układ oparty na lampach. Seria AV to nowa koncepcja wzmacniaczy, oferując wszechstronny lampowy dźwięk, za przystępną ceną. Lampy 12AX7 pracujące zarówno w sekcji wzmacniacza mocy jak i przedwzmacniacza oraz osiem
różnych układów analogowych przedwzmacniaczy, które tworzą osiem rodzajów brzmień lampowych od przejrzyście „czystych”, przez lekko przesterowane typu „CRUNCH” oraz mocno przesterowane typu „HI-GAIN”. Na szczególną uwagę zasługuje, wprowadzenie nowatorskiej sekcji wzmacniacza „VALVE STAGE”, która to odpowiedzialna jest, za kształtowanie ogólnego charakteru brzmienia wzmacniacza, poprzez dodawanie charakterystycznych składowych harmonicznych w zakresie niskich oraz wysokich tonów. Często w różnego rodzaju opisach wzmacniaczy można napotkać na sformułowania określające charakter brzmienia jako np. „brytyjski” lub „amerykański”, sekcja „VALVE STAGE” odpowiada właśnie za zmiany ogólnego charakteru brzmienia. Dopełnieniem bogatego zestawu funkcji są trzy efekty wysokiej jakości, w tym Chorus, Delay i Reverb. Seria AV to chyba najbardziej rewolucyjne konstrukcje lampowe w całej długiej historii marki Vox.

Specyfikacja:


- 8 obwodów przedwzmacniaczy: (CLEAN1, CLEAN2, CRUNCH1, CRUNCH2, OD1, OD2, H.GAIN1, H.GAIN2)
- LAmpy: 12AX7 x 2
- Efekty:(MOD, DELAY, REVERB)
- Gniazda wejścia / wyjścia:
- Intrumentalne,FOOT SW, AUX IN,Słuchawkowe
- Moc wyjściowa wzmacniacza:30W RMS przy 4Ohm
- Głośnik:VOX Oryginal 10 "4 omów
- Wymiary (szer x gł x wys):513 × 247 × 474 mm
- Waga:12 kg
- Elementy w zestawie:Przewód sieciowy