Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

logo
Jak urządzić efektowne stanowisko DJ-skie?

Jak urządzić efektowne stanowisko DJ-skie?

W pracy DJ-a najważniejszy jest sprzęt w postaci mikserów DJ czy gramofonów. Aby móc występować przed publicznością lub grać w klubie, potrzebne będzie Ci jednak stanowisko DJ-skie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją produktów, z wykorzystaniem których urządzisz stanowisko, które zrobi naprawdę potężne wrażenie na wszystkich uczestnikach imprezy.

Statyw dla mobilnego DJ-a – dobry na początek

Dobrym wyborem na początku przygody z DJ-ką będzie statyw dla mobilnego DJ-a. Na rynku dostępne są zarówno proste statywy umożliwiające jedynie umieszczenie na nich miksera DJ oraz innego sprzętu DJ-skiego, jak i na przykład modele z dodatkowymi kratownicami, które pozwalają na rozmieszczenie wszystkich sprzętów oraz oświetlenia w ramach jednego stanowiska. W naszym sklepie znajdziesz zarówno podstawowe, jak i bardziej rozbudowane statywy dla mobilnego DJ-a od firmy Athletic.

Parawan DJ – mobilne stanowisko na wszelkiego rodzaju eventy

Jeśli zwykły statyw przestał Ci już wystarczać i chcesz zaskoczyć uczestników imprezy, warto rozważyć zaopatrzenie się w parawan DJ. To konstrukcja w formie składanego stołu z półką na kontroler oraz laptop, stanowiąca stabilne stanowisko DJ-skie. Wykonana jest na bazie aluminium, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo niską wagą. Po jej zmontowaniu zakłada się na nią specjalny naciąg, na przykład z lycry, najczęściej w kolorze białym lub czarnym. Dzięki temu, że jest to materiał przezroczysty, nadaje się do podświetlania od wewnątrz za pomocą różnych urządzeń oświetleniowych, takich jak reflektory PAR czy listwy LED BAR. W naszym sklepie znajdziesz parawany DJ marki Equinox w rozmiarze standardowym oraz poszerzonym. Parawany są składane, dzięki czemu mieszczą się w niedużej torbie wchodzącej w skład zestawu. Do stanowiska można zamontować dodatkową rampę o teleskopowej regulacji.

Kurtyna LED – efektowna ozdoba stanowiska DJ-skiego

Jeśli chcesz zupełnie odmienić pomieszczenie lub scenę, w której będziesz występował, do dekoracji swojego DJ-skiego możesz wykorzystać także kurtynę LED. To rodzaj kurtyny, w którą wplecione są diody LED. Produkowane są one z unikalnego, lekkiego, nieodbijającego materiału, stanowiąc ciekawą alternatywę dla tradycyjnych kotar. Diody rozmieszczone są w sposób losowy, co daje wyjątkowy efekt. Sterowanie diodami odbywa się za pomocą pilota, na dźwięk bądź sygnałem DMX. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kurtyny LED marki LEDJ wyposażone w diody LED charakteryzujące się długą żywotnością oraz niskimi potrzebami konserwacyjnymi. Kurtyny wykonane są z wytrzymałej i trudnopalnej tkaniny. Poszczególne kurtyny można łączyć ze sobą dzięki zamkom błyskawicznym umieszczonym z trzech stron.