Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

logo
Co nowego w rekordbox 6.0?

Co nowego w rekordbox 6.0?

POŁĄCZONY Z CHMURĄ: Nowy rekordbox z biblioteką muzyczną w chmurze

Synchronizuj swoją bibliotekę muzyczną z wieloma urządzeniami Pioneer DJ

W tej chwili wszyscy zachęcamy do przestrzegania zaleceń pozostania w domu, ale jak wszyscy nasi muzyczni przyjaciele wierzymy, że już niedługo po raz kolejny zjednoczymy się na parkiecie. Do tego czasu, aby pomóc Ci przygotować się, ćwiczyć i występować w domu, chcielibyśmy ogłosić, że rekordbox w wersji 6.0 i rekordbox na iOS (wersja 3.0) są już dostępne. Zaktualizowana aplikacja DJ, została wyposażona w wiele nowych funkcji, w tym możliwość synchronizacji całej biblioteki muzycznej na wielu urządzeniach za pośrednictwem serwisu chmury Dropbox*1.

Co nowego w rekordbox 6.0?

Sposób, w jaki słuchamy muzyki ewoluował, a komputery i urządzenia mobilne stały się głównym źródłem słuchania naszych ulubionych kawałków. Oczywiście zmieniły się także potrzeby DJ ów. Dlatego przebudowaliśmy rekordbox, aby umożliwiał scentralizowane zarządzanie muzyką, która od teraz jest przechowywana w chmurze, dzięki czemu możesz odtwarzać ją na wielu urządzeniach. Trzy, nowe plany subskrypcji w tym opcja darmowa oferują różne zestawy funkcji, tak abyś mógł wybrać ten odpowiadający Twoim potrzebom. Wybieraj spośród planów: Free (darmowy), Core (podstawowy) i Creative (pakiet kreatywny).

Po raz pierwszy użytkownicy trybu Export mogą przygotowywać sety w zaawansowanym, wirtualnym środowisku korzystając z trybu Performacnce, który jest teraz bezpłatny *2. Wybierając plan Creative, będziesz mógł zawsze korzystać z aktualnej biblioteki zgromadzonej w chmurze bez względu na to gdzie jesteś. Przygotuj playlisty, utwory i metadane, takie jak punkty Cue na swoim komputerze w domowym studio, a potem pobierz na laptopa, którego zabierasz grając imprezy w klubie. Możesz nawet wybierać playlisty i utwory ze swojego iPhone a, a następnie pobrać je lub odwrotnie nagrać na iphone z komputera. Jeśli więc chcesz np. ustawić punkty Hot Cue na nowej ścieżce, możesz zaktualizować bibliotekę z iPhone'a, a zmiany zostaną odzwierciedlone na wszystkich Twoich urządzeniach. A jeśli komputer zaginie lub zostanie uszkodzony, muzyka i metadane w bibliotece DJ--a będą aktualne i bezpiecznie przechowywane w chmurze.

Chcesz dodać ciekawe dźwięki do swoich miksów? Rekordbox na Mac / Windows (wer. 6.0) integruje się teraz z Inflyte, globalną platformą promocji muzyki. Użyj rekordbox dla Mac / Windows (wer. 6.0), aby przeglądać utwory w Inflyte Promo Locker, a jeśli masz włączoną synchronizację z Dropbox, rekordbox może nawet automatycznie importować próbki dźwięków.

Rekordbox na iOS (wer. 3.0) także oferuje szereg nowych funkcji, które umożliwiają płynniejsze przygotowanie do występów i obsługę większej liczby typów plików.

Plany subskrypcji rekordbox

Wraz z wydaniem rekordbox ver. 6.0, kończymy poprzedni system licencjonowania. Od teraz będziesz mógł korzystać z aplikacji, wybierając bezpłatny abonament lub jedną z dwóch wersji płatnych (miesięcznie). Oznacza to, że możesz wybrać plan, który najlepiej pasuje do Twojego stylu życia i sposobu, w jaki grasz. Możesz przełączać się między planami w dowolnym momencie, jeśli chcesz wypróbować funkcje zawarte w wyższym planie, np. Cloud Library Sync.

Oferta promocyjna na początek

Oferujemy 30-dniową wersję próbną rekordbox 6.0. Ta oferta jest dostępna dla wszystkich, nawet jeśli korzystałeś z bezpłatnej wersji próbnej rekordbox dla poprzedniej wersji aplikacji.
Po bezpłatnym okresie próbnym specjalna oferta promocyjna będzie dostępna do 13 lipca 2020 r. Każdy, kto w okresie oferty skorzysta z płatnych planów subskrypcji, będzie mógł dalej korzystać z subskrypcji w promocyjnej cenie 6,99 Funtów Brytyjskich miesięcznie (plan Core) i 9,99 Funtów Brytyjskich GBP miesięcznie (plan Creative). Te miesięczne ceny promocyjne zostaną utrzymane dla wszystkich przyszłych aktualizacji rekordbox 6. Jeśli anulujesz subskrypcję, kolejną będziesz musiał nabyć w pełnej cenie.

Ceny wzrosną od 13 lipca 2020 r. Do 9,99 GBP (plan Core) i 14,99 GBP (plan Creative).

tabelaprice

Kluczowe funkcje rekordbox dla Mac/Windows (ver. 6.0)

1. Wsparcie dla serwisu Inflyte

Jeśli korzystasz z serwisu Inflyte, możesz sprawdzić wszystkie ścieżki w Promo Locker bez wychodzenia z rekordbox, a następnie po prostu wybrać pliki, które chcesz zaimportować do swojej biblioteki. Chcesz pominąć ręczne dodawanie? Włącz funkcję automatycznej synchronizacji, a wszystkie nowe pliki dostępne w Promo Locker będą natychmiast importowane do biblioteki rekordbox za każdym razem, gdy będziesz online.

2. Scentralizowane zarządzanie dla różnych źródeł muzyki

Zarządzaj całą swoją muzyką w jednym miejscu dzięki rekordbox ver. 6.0 Oprócz plików na dysku twardym, plików w chmurze i aplikacji Inflyte Promo Locker, możesz uzyskać dostęp do ścieżek z serwisów strumieniowych Beatport LINK i SoundCloud Go +. Wszystkie twoje pliki będą analizowane przez aplikację, umożliwiając przeglądanie ich przebiegu, tworzenie list odtwarzania, ustawianie Hot Cue i oznaczanie ścieżek skądkolwiek pochodzą.

3. 3 pasmowy kształt fali dla graficznego przedstawienia różnych częstotliwości

Dowiedz się, jak brzmi utwór, nawet go nie słuchając. 3 pasmowa fala dźwięku wykorzystuje różne kolory, aby wskazać głośność każdego pasma częstotliwości. Trzy elementy są albo ułożone w stos (pełna fala dźwięku), albo ułożone jeden na drugim (powiększona fala) w zależności od wybranego widoku. Dzięki temu można poczuć kompozycję utworu, patrząc jedynie na przebieg graficznej fali.

  • Niebieski = tony niski
  • Bursztynowy = tony średnie
  • Biały = tony wysokie


4. Różne “skórki graficzne” dla lepszej czytelności ekranu

Jeśli na ekran świeci słońce, zmień skórkę graficzną programu na na Tryb Light, a uzyskasz znacznie wyraźniejszy widok wszystkich informacji w rekordbox. Niezależnie od tego, czy grasz na festiwalu, imprezie przy basenie lub innej imprezie na świeżym powietrzu, przeglądanie utworów staje się łatwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu białemu tłu i interfejsowi o wysokim kontraście.

5. Funkcja Auto Relocate dla automatycznego poszukiwania przeniesionych utworów

Nigdy więcej nie „stracisz” ścieżki dzięki funkcji Auto Relocate. Jeśli utworu, który chcesz
odtworzyć, brakuje, ponieważ go przeniesiłeś, rekordbox przeszuka wszystkie lokalizacje w wybranym przez Ciebie folderze (np. Folder Pioneer DJ), aż znajdzie utwór, poprawi ścieżkę i odtworzy ją z nowej lokalizcji.

6. Funkcja Ableton Link do synchronizacji z różnymi aplikacjami i sprzętem

Zsynchronizuj master--tempo rekordbox z innymi aplikacjami i sprzętem zgodnym z technologią Ableton Link. Przełączaj się z innymi DJami korzystającymi z innych programów DJ lub po prostu spraw, by zewnętrzne samplery i instrumenty grały w równym tempie z odtwarzanym utworem.