Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

logo
ZAPOWIEDŹ: Innowacyjne interfejsy audio M-Audio serii AIR

ZAPOWIEDŹ: Innowacyjne interfejsy audio M-Audio serii AIR

Firma M-Audio zapowiada innowacyjne, bardzo wydajne interfejsy audio serii AIR.
Łatwe obsłudze interfejsy audio, wyposażone w wysokiej klasy przedwzmacniacze Crystal™, umożliwiają producentom, kompozytorom i muzykom produkcję studyjnej jakości nagrań na komputerze.

Szukasz kolejnego interfejsu audio? Nie szukaj dalej!
Firma M-Audio właśnie zapowiedziała serię nowych interfejsów audio AIR!
Nowe modele dają wszystkim producentom, kompozytorom i muzykom możliwość tworzenia nagrań na komputerze i w jakości studyjnej 24 bity/192 kHz oraz przy pomocy intuicyjnego, łatwego w obsłudze interfejsu.
W skład serii wchodzi sześć modeli, dzięki czemu są one idealnie dopasowane do nagrywania wszystkiego: od nagrań solowych wykonawców do dużego zespołu.

Interfejsy serii AIR charakteryzują się elegancką, profesjonalną metalową obudową z dużym centralnym pokrętłem do regulacji głośności oraz wszechstronnymi wejściami i wyjściami. Wyposażone są w wyjątkowe niskoszumowe przedwzmacniacze Crystal™ oraz przetworniki A/D, które zapewniają najlepszą w swojej klasie, nieskazitelnie czystą jakość dźwięku.
Podczas nagrywania kluczowe znaczenie ma skupienie się na uchwyceniu tego doskonałego momentu i uzyskaniu najlepszych wykonań artystów. Utknięcie w martwym punkcie przez kliknięcia, trzaski lub latencję jest nie do przyjęcia. Dlatego też interfejsy wyposażone są w szybkie złącze USB zapewniające wszędzie najniższą latencję w obie strony (2,59 ms*), dzięki czemu użytkownicy mogą monitorować dźwięk w czasie rzeczywistym.

Wraz z każdym modelem z tej serii jest dostarczany obszerny pakiet oprogramowania. Zawiera ono wszystko, co jest potrzebne do realizacji profesjonalnych nagrań od razu po wyjęciu go z pudełka. Dwa potężne programy DAW (jeden w przypadku Hub) pozwalają sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom produkcyjnym – interfejsy AIR zawierają Pro Tools | First M-Audio Edition i Ableton Live Lite.

Pro Tools jest branżowym standardem wśród oprogramowania nagrywającego, a M-Audio połączył siły z Avid, aby stworzyć wersję tej wspaniałej kolekcji specjalnie dostosowaną do ich sprzętu. To niesamowite oprogramowanie do nagrywania audio i MIDI pomaga zainspirować każdego artystę, muzyka lub songwritera do tworzenia, nagrywania i dzielenia się wszystkimi swoimi pomysłami na całym świecie w dowolnym momencie.
Ableton Live Lite to jeden z najpopularniejszych programów do wykonywania i produkcji muzyki na świecie. Jest potężnym narzędziem, które umożliwia muzykom i producentom spontaniczne komponowanie, nagrywanie, remiksowanie, improwizowanie i edytowanie muzycznych pomysłów w płynnym środowisku audio/MIDI.

Firma M-Audio dodała również cały pakiet wtyczek efektowych, instrumentów wirtualnych i loopów, aby zaspokoić potrzeby produkcyjne każdego użytkownika.
Bez względu na to, czy potrzebują brzmienia gitarowego, pogłosu, czy delaya, seria AIR ma wszystkie niezbędne efekty dzięki Eleven Lite, 20 wtyczkom efektowym i AIR Creative FX Collection Plus. Wśród wirtualnych instrumentów AIR znajduje się wirtualny perkusista, automat perkusyjny, syntezator, smyczki, perkusja, organy i fortepian w formie wtyczek, które umożliwiają dodanie światowej klasy instrumentów do każdej produkcji.

Dołączone oprogramowanie (różni się w zależności od modelu, ale każdy model jest najlepszy w swojej klasie):
– Pro Tools | First M-Audio Edition,
– Ableton Live Lite,
– Eleven Lite,
– Avid Effects Collection,
– AIR Music Tech Creative FX Collection Plus,
– AIR Music Tech Xpand!2,
– AIR Music Tech Mini Grand,
– AIR Music Tech Vacuum,
– AIR Music Tech BOOM,
– AIR Music Tech DB33,
– AIR Music Tech Strike,
– AIR Music Tech Hybrid 3,
– 2GB brzmień Touch Loops.

Połączenie profesjonalnej wydajności audio, łatwości obsługi i dołączonego obszernego pakietu oprogramowania, które zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia nagrywania, sprawia, że interfejsy M-Audio z serii AIR są najlepszym i jedynym wyborem do tworzenia nagrań w prawdziwie studyjnej jakości.

W serii AIR jest pięć modeli interfejsów:

AIR | Hub
Interfejs monitorowy USB z wbudowanym koncentratorem z 3 portami.

AIR 192|4
Interfejs audio na USB 24/192, 2 wejścia/2 wyjścia.

AIR 192|4 Vocal Studio Pro
Kompletny pakiet do nagrywania, który zawiera mikrofon pojemnościowy M-Audio Nova Black i słuchawki monitorowe M-Audio HDH40.

AIR 192|6
Interfejs audio/MIDI na USB 24/192, 2 wejścia/2 wyjścia.

AIR 192|8
Interfejs audio na USB 24/192, 4 wejścia/4 wyjścia.

AIR 192|14
Interfejs audio na USB 24/192, 8 wejść/4 wyjścia.

„Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby w zakresie nagrywania, nowe interfejsy M-Audio serii AIR zapewniają narzędzia do ich realizacji” – powiedział Walter Skorupski, menadżer produktu w M-Audio.

„Nagrywanie w jakości studyjnej, nasze ultratransparentne preampy Crystal™ i niezrównany pakiet oprogramowania zapewniają rozwiązanie do nagrywania typu all-in-one o niespotykanej dotąd wartości. Seria M-Audio AIR, przeznaczona dla songwriterów i producentów, została skonstruowana w taki sposób, aby zmaksymalizować potencjał twórczy użytkownika”.