Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

logo
Czym jest Nonabeam?

Czym jest Nonabeam?

BriteQ nonabeam właśnie trafił do sprzedaży. Produkt który współtworzyła firma Splendit od dwóch miesięcy był testowany w boju przez Polskich realizatorów. Warto podkreślić, że za wyjątkiem producenta set który trafił do naszego to było jedyne 6 sztuk dostępne do testów na świecie. Dystrybutor Grupy Beglec w tym BritQ’a udostępnił urządzenia między innym Matuszowi Krzusiowu  ( Enej ), Kamilowi Borzeskiemu ( Poparzeni Kawą Trzy ), Darkowi Filkowi ( Voo Voo ) czy znanemu i cenionemu w świecie oświetlenia Jackowi Chojczakowi ( Green Beam Design ).  Na prośbę TSE zestaw pojechał również na Oświęcim Life Festival 2018.

nonabeam

Urządzenie przypomina inną oprawę używaną między innymi w teatrach i telewizji opartą na świetle żarowym. Słowo „ przypomina” jest tu słowem kluczowym. Przede wszystkim produkt marki BriteQ jest opart na technologii LED. Do dyspozycji mam 9 beamów po 60 W każdy o temperaturze barwowej od 3000 K do 6000 K, oraz podświetlany panel przedni ( aura RGB ).  Nonabeam daje możliwość sterowania pojedynczymi wiązkami, co pozwala na uzyskanie bardzo ciekawych efektów. Dodajmy również, że jest opcja skorzystanie z 4 krzywych dimmera, co poniekąd pozwala na symulowanie światła żarowego. Z realizacji na których urządzenia były do tej poryw wykorzystywane widać, że możliwości zastosowania nonabeama ogranicza tylko wyobraźnia osób projektujących oświetlenie na scenie.

nonabeam

Produkt już wzbudza ogromne zainteresowanie w Polsce i na Świecie, jedna z jego najważniejszych cech to fakt że nie jest kolejną ruchomą głowicą, jest czymś innym, co przy odrobinie szczęścia może stać się produktem na swój sposób kultowym. Polski dystrybutor – Lighting Center robi wszystko by umożliwić wypróbowanie urządzeń jak największe ilości realizatorów i słusznie – nonabeam rozkochuje w sobie już po pierwszym teście .

nonabeam