Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

logo
Oświetlenie domowej imprezy. W jakie gadżety warto się zaopatrzyć?

Oświetlenie domowej imprezy. W jakie gadżety warto się zaopatrzyć?

Organizujesz domówkę i zastanawiasz się jak najlepiej zadbać o oprawę świetlną? Jakie oświetlenie zastosować by odpowiadało klimacie imprezy, tworzyło niepowtarzalną atmosferę i umilało gościom czas? Podpowiadamy!

Dobre świetlenie to podstawa udanej imprezy

Nikt chyba nie będzie czerpał 100% frajdy z zabawy w kiepsko oświetlonym miejscu. Światło odgrywa ważną rolę w ludzkim życiu, decyduje o naszym humorze i stanie psychiki. Odpowiednio oświetlając scenerię imprezy gospodarz, sugeruje atmosferę i tematykę przyjęcia. To z pewnością więc aspekt techniczny, którego nie wolno pod żadnym pozorem pominąć w organizacji wydarzenia.

Które elementy oświetlenia najlepiej sprawdzą się na imprezie w domowych warunkach?

Taśma LED

Użycie kolorowej taśmy LED jest bardzo kreatywnym i jednocześnie praktycznym rozwiązaniem. Można ją umieścić niemal w każdym zakątku pokoju, a więc pozwala to udekorować dom według własnej inwencji.

By całość robiła jeszcze lepsze wrażenie i oddawała dyskotekowy klimat, można połączyć ledowy pasek ze swoją ulubioną muzyką. Sprawi to, że światło będzie odpowiadało jej rytmowi, skutecznie podnosząc walory imprezy w domu i dostarczając gościom dodatkowego bodźca w postaci "tańczącemu" razem z nimi światła.

Klasyka gatunku - kula dyskotekowa

W latach 70. zrobiła prawdziwą furorę na całym w świecie, a ostatnio znów wraca do łask! Kula dyskotekowa to stylowe uzupełnienie domowej imprezy, zwłaszcza jeśli planujemy wieczór tematyczny i w stylu vintage. Świetlne refleksy w całym pomieszczeniu nadadzą wydarzeniu smaku i nostalgicznego charakteru.

Lasery

Laser to nieodłączny element większości imprez - jest to urządzenie wyświetlające efektowne wzory na parkiecie lub ścianie. Ich rodzajów jest naprawdę sporo - od automatycznych po sterowane przed DMX. Lasery rzucone na ścianę mogą nadać bardzo niepowtarzalny klimat całego wieczoru i być świetnym tłem dla zdjęć robionych podczas imprezy!