Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

JBL VRX932LA-1 - pasywny system liniowy
  • JBL VRX932LA-1 - pasywny system liniowy
  • JBL VRX932LA-1 - pasywny system liniowy

JBL VRX932LA-1 - pasywny system liniowy

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

JBL VRX932LA-1 - pasywny system liniowy

Kontynuacja tradycji przełomowych produktów JBL - VRX932LA

Kontynuacją tradycji przełomowych produktów JBL jest VRX932LA Constant Curvature Line Array, konfiguracja, która posiada cechy większych konfiguracji linearnych, opierając się na zwartym dwudrożnym formacie 12" i zapewniając nadzwyczajną spójność i pokrycie.
Konfiguracja linearna JBL VerTec jest  wiodąca w przemyśle, jeśli chodzi o nagłaśnianie dużych obiektów.

Dla utworzenia zwartego systemu o szerokim kącie pokrycia i poszerzonym paśmie przenoszenia, VRX932LA może zostać zamontowany za pomocą tyczki na zestawach niskotonowych, np.: SRX718S

Kontynuacją tradycji przełomowych produktów JBL jest VRX932LA Constant Curvature Line Array, konfiguracja, która posiada cechy większych konfiguracji linearnych, opierając się na zwartym dwudrożnym formacie 12" i zapewniając nadzwyczajną spójność i pokrycie.
Konfiguracja linearna JBL VerTec jest  wiodąca w przemyśle, jeśli chodzi o nagłaśnianie dużych obiektów.
Przewidziana dla  mniejszych obiektów konfiguracja VRX932LA została opracowana i zbudowana według tych  samych wysokich standardów co VerTec i wykorzystuje te same zaawansowane, sprawdzone  na koncertach przetworniki.
VRX932LA posiada niespotykaną moc znamionową, klarowność  dźwięku, wszechstronność i oczywiście oszałamiające brzmienie JBL - wszystko to zawarte  w atrakcyjnym wizualnie, łatwym do przenoszenia i dostępnym cenowo komplecie.

KONFIGURACJA O STAŁEJ KRZYWIŹNIE
Opatentowane rozwiązanie tuby wysokotonowej o stałej krzywiźnie (Constant Curvature) zawiera w sobie trzy przetworniki ciśnieniowe umieszczone na łuku, co powoduje, że zachowują się one jak pojedynczy przetwornik.
Powoduje to znaczące zwiększenie mocy znamionowej i ciśnienia akustycznego w porównaniu z systemem o jednym przetworniku.
W miarę dodawania kolejnych zestawów do systemu, łuk jest poszerzany, ponieważ wszystkie przetworniki pracują bez luk, tak jakby stanowiły pojedynczy przetwornik.
Ta technologia zapewnia niespotykaną dotąd spójność wiązki i nadzwyczajną klarowność wysokich częstotliwości, niezależnie od konfiguracji

VRX932LA
Dla utworzenia zwartego systemu o szerokim kącie pokrycia i poszerzonym paśmie przenoszenia, VRX932LA może zostać za pomocą tyczki zamontowany na zestawach niskotonowych, np. JBL SRX718S.

PRZYSŁANIANIE AMPLITUDOWE VRX932LA
wykorzystuje "przysłanianie amplitudowe" do kształtowania pokrycia konfiguracji.
Przełącznik wyboru konfiguracji systemu pozwala na wykorzystanie tej właściwości niezależnie od sposobu sterowania zestawów głośnikowych.

TECHNOLOGIA GŁOŚNIKÓW NISKOTONOWYCH
Dla zachowania możliwie niskiej wagi w VRX932LA zastosowano opatentowane głośniki Differential Drive z lekkimi magnesami neodymowymi.
Podwójna cewka głośników o takiej konstrukcji przekazuje większe moce znamionowe przy zredukowanej masie.
Nadzwyczajnie lekkie magnesy neodymowe znajdują się teraz wewnątrz cewki głosowej każdego przetwornika.

ZAWIESZANIE I MONTAŻ
Wbudowany do VRX932LA opatentowany osprzęt do zawieszania pozwala na bezpieczne wzajemne łączenie zestawów ze sobą poprzez proste wsuniecie i zablokowanie belek montażowych.
Opcjonalna rama podwieszająca VRX932LA-AF po jej zamontowaniu do obudowy zestawu stanowi wygodny i łatwy w użyciu system podwieszający. Za pomocą takiej ramy można podwieszać do sześciu zestawów VRX932LA.
Pod spodem takiej wiązki można podczepić kolejną ramę, co pozwala na jej ostrzejsze pochylanie w zastosowaniach które tego wymagają.

WSZECHSTRONNOŚĆ
Oprócz podwieszania wiązek, można również zamontować jeden, lub dwa zestawy VRX932LA na statywie, lub zestawie niskotonowym i tyczce.
Po zamontowaniu opcjonalnej ramy podwieszającej pod spodem najniższego zestawu, można ustawić na podłożu cztery zestawy, nakierowane do góry.

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI
* konstrukcja dla konfiguracji o stałym zakrzywieniu
* opatentowane przetworniki Differential Drive
* przysłanianie amplitudowe
* uniwersalna konstrukcja obudowy dla zestawiania, zawieszania i montażu na tyczkach
* zintegrowane dwu kątowe gniazdo dla tyczki zwiększające wszechstronność

Dane techniczne:

Rodzaj systemu12" dwudrożny dla konfiguracji linearnej
Zakres przenoszenia (-10 dB)57 Hz - 20 kHz
Pasmo przenoszenia (+/-3 dB) 75 Hz - 20 kHz
Pokrycie100o × 15o nomin.
Skuteczność systemu1 W, 1 m pasywnie 95 dB SPL; NT: 95 dB SPL; WT: 114 dB SPL
Impedancja nominalna8 Ohm (pasywnie)
Komponenty NT1 × JBL 2262H
Komponenty WT3 × JBL 2407J
Maksymalne znamionowe SPL systemuPasywnie 130 dB SPL szczyt.; LF dwuwzmacn. 130 dB SPL szczyt.; WT dwuwzmacn. 139 dB SPL szczyt.
Moc znamionowa (ciągła/programowa/szczytowa)pasywnie 800W/1600W/3200W; dwuwzmacn. NT: 800W/1600W/3200W; dwuwzmacn. WT: 75W/150W/300W
Złącza wejścioweNeutrik Speakon NL4 (×2)
Obudowa11 warstwowa sklejka brzozowa 18mm, wykonczenie Duraflex
Zawieszenie/montażOpcjonalny zestaw szyny podwieszającej VRX932LA-AF
Wymiary (W × S × G)349 × 597 × 382 mm
Waga netto (każdy)21.8 kg

 

Głośnik (cale)
12
Moc RMS (orientacyjna)
800

Specyficzne kody

Komentarze (0)