Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
-649,00 zł Pakiet Promocja -12%
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case
 • Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case

Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy + case

4 879,00 zł
5 528,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Brutto

Ultrakompaktowy mikser cyfrowy 18 cali / 8 wyjść z Wi-Fi

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Ten pakiet zawiera

Allen & Heath CQ-18T - mikser cyfrowy
4 350,00 zł
4 999,00 zł
x 1
Allen & Heath CQ18T-CASE - walizka na mikser
529,00 zł
x 1
Szt:

CQ-18T jest największym mikserem stacjonarnym w ofercie CQ i idealnie nadaje się do zespołów koncertowych, sal prób, domowego nagrywania i przesyłania strumieniowego, aplikacji mowy i korporacyjnego AV.
    
Odtwórz wideo

Miksuj mądrzej. Pracuj szybciej. Lepszy dźwięk.

CQ wykorzystuje nasze renomowane przetwarzanie i efekty, dodaje ekscytujące nowe narzędzia wspomagające miksowanie i pakuje to wszystko w naszą najmniejszą i najbardziej przystępną cenowo serię mikserów cyfrowych.

Szybki i kompletny

Wybierz swój styl miksowania

Każdy kanał wejściowy w CQ można przełączać między dwoma trybami.

Szybkie kanały oferują przetwarzanie specyficzne dla instrumentu i aplikacji z możliwością wybrania pełnego kanału przetwarzania za pomocą jednego pokrętła.

Potrzebujesz większej kontroli? Przełącz się na Complete Channels, aby uzyskać zaawansowaną, dogłębną regulację parametrów.

Asystent wzmocnienia

Szybsza konfiguracja

Ustawienie prawidłowej wartości wzmocnienia dla każdego kanału nie jest najbardziej ekscytującym zadaniem i szybko pochłania czas konfiguracji przy wielu kanałach, którymi trzeba się zająć.

Asystent wzmocnienia CQ szybko i dokładnie ustawia optymalny poziom wzmocnienia dla jednego lub wielu kanałów wejściowych i nadal monitoruje poziomy podczas występu, aby zapobiec nieprzyjemnym szczytom lub niespodziankom.

Asystent sprzężenia zwrotnego

Pożegnaj się ze sprzężeniami

Asystent sprzężenia zwrotnego CQ automatycznie wykrywa i eliminuje problematyczne częstotliwości przy użyciu do 16 filtrów na wyjście, dzięki czemu można miksować z pewnością - i zapomnieć o sprzężeniu zwrotnym.

Nieskazitelny dźwięk

Nie uwierzysz własnym uszom

CQ czerpie z technologii naszej najnowszej generacji konsol dźwięku na żywo, aby zapewnić jakość dźwięku wcześniej niewyobrażalną na tym poziomie miksera.

Nieskazitelny dźwięk 96 kHz jest połączony z wbudowanym przetwarzaniem klasy studyjnej i zoptymalizowanym zestawem efektów, aby ustanowić nowy standard tego, co jest możliwe w ultrakompaktowych mikserach cyfrowych.

Wbudowany FX

Nowy zestaw efektów

CQ wprowadza nowy zestaw wysokiej jakości, przyjaznych dla użytkownika algorytmów pogłosu, opóźnienia i modulacji z ustawieniami wstępnymi specyficznymi dla instrumentu w celu szybkiej konfiguracji.

Wybrane urządzenia są wyposażone w nasze nowe narzędzie FX Assist, automatycznie kształtujące efekty i dynamicznie reagujące na sygnał wejściowy, aby zapewnić, że miks zostanie wzbogacony o efekty FX, a nie pochłonięty.

Przyjazny dla użytkownika

Zawsze pod kontrolą

CQ-18T zapewnia pełną kontrolę dotykową, której potrzebujesz, aby szybko poruszać się po interfejsie.

7-calowy ekran dotykowy i pokrętła ułatwiają konfigurację i miksowanie, a 3 niestandardowe pokrętła i przyciski programowe umożliwiają dostęp do często używanych funkcji za pomocą pamięci mięśniowej.

Bezpłatna aplikacja CQ MixPad zapewnia również pełną kontrolę nad miksem z dowolnego miejsca w obiekcie dzięki wbudowanemu WiFi.

Aplikacje CQ

CQ MixPad

Zdalne sterowanie miksem

CQ4You

Osobiste miksowanie monitorów dla wykonawców

Zintegrowane Wi-Fi

Zostaw punkt dostępowy w domu

CQ-18T jest wyposażony w potężne zintegrowane dwupasmowe Wi-Fi, dzięki czemu nie musisz zabierać ze sobą nieporęcznego punktu dostępowego lub routera, aby korzystać z aplikacji z mikserem.

Wystarczy podłączyć urządzenia do bezpiecznej sieci Wi-Fi miksera CQ i gotowe.

Nagrywanie i odtwarzanie

Uchwyć występ, gdziekolwiek jesteś

CQ oferuje wiele opcji nagrywania i odtwarzania, aby zapewnić, że zawsze jesteś gotowy do uchwycenia występu.

Zintegrowany interfejs audio USB umożliwia łatwe nagrywanie wielościeżkowe, odtwarzanie i przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem programu DAW, a gniazdo kart SD zapewnia niezawodne nagrywanie wielościeżkowe i odtwarzanie w podróży.

Możesz nagrywać i odtwarzać pliki stereo za pomocą klucza USB, a nawet odtwarzać z telefonu za pomocą wbudowanej funkcji Bluetooth.

CQ-18T zawiera również parę wyjść słuchawkowych, które mogą być zasilane oddzielnymi miksami, idealnymi do przenośnej konfiguracji produkcyjnej.

I/O

Połącz się

CQ-18T zapewnia pełną łączność potrzebną do rozpoczęcia pracy z 16 wejściami mikrofonowymi/liniowymi oraz stereofonicznym wejściem liniowym.

Jeśli chodzi o wyjścia, dostępna jest para głównych wyjść miksujących plus 6 wyjść do miksów monitorowych - wystarczających dla całego zespołu - oraz dwa wyjścia słuchawkowe, którym można przypisać różne miksy, idealne do nagrywania.

AMM

Uproszczenie mowy

Zintegrowany automatyczny mikser mikrofonowy (AMM) oznacza, że możesz natychmiast zredukować szumy tła i poprawić klarowność aplikacji mowy bez kiwnięcia palcem.

AMM jest dostępny na wszystkich kanałach wejściowych CQ, co czyni go idealnym przenośnym mikserem do konferencji, podcastów, debat i małych produkcji teatralnych.

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)