Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Allen & Heath XONE:DB4/X - mikser DJ
  • Allen & Heath XONE:DB4/X - mikser DJ
  • Allen & Heath XONE:DB4/X - mikser DJ
  • Allen & Heath XONE:DB4/X - mikser DJ

Allen & Heath XONE:DB4/X - mikser DJ

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Allen & Heath XONE:DB4 - mikser DJ + procesor efektów.

Xone:DB4
to prawdziwie przełomowy mikser i zdecydowanie produkt przeznaczony dla najbardziej zaawansowanych użytkowników. Każda jego funkcja została starannie zaprojektowana w celu zapewnienia optymalnej kreatywności. W oparciu o pro-touring iLive system FX, firma Allen&Heath opracowała świadomy i będący pod ścisłą kontrolą parametrów spektralnych algorytm FX z BPM dostosowany perfekcyjnie do środowiska DJ.

Pętle i FX są automatycznie synchronizowane do tempa utworu, co umożliwia bardzo proste składanie niesamowitych partii i dźwięków bez problemów z opóźnieniami, niską jakością i ogólnymi kłopotami często wynikającymi z korzystania z oprogramowania i laptopów.Wisienką na torcie jest elastyczne wejście matrycy, gdzie każde źródło dźwięku może być przypisane do pojedynczego bądź wszystkich kanałów. Zespół projektantów Allen&Heath wykonał niesamowitą pracę, czego rezultatem jest jeden z najbardziej innowacyjnych i ekscytujących narzędzi dla DJa do tej pory.

Sercem Xone:DB4 jest potężny silnik Quad FX Core DSP, dzięki czemu każdy kanał może mieć własny bank FX oraz system wykrywania BPM, który automatycznie dostosowuje wszystkie związane z czasem efekty i pętle do tempa muzyki. Mamy do dyspozycji 5 rodzajów efektów FX jakości studyjnej z optymalizowanym dla DJa użyciem - opóźnienia, pogłosy, modulatory, rezonatory i przestery - plus do każdego typu FX przypisano biblioteki różnych odmian efektu. Każdy bank FX posiada dedykowaną jemu kontrolę ekspresji i potencjometr obrotowy, którym ustawić można poziom nasycenia (wet / dry), podczas gdy dalsze „wykręcanie” może być wykonane przy użyciu globalnych regulatorów w sekcji FX master.

Każdy kanał posiada wbudowany „looper”, z możliwością wyboru długości pętli od 1/16 do 4 taktów. DB4 zawsze rejestruje pełne 4 takty, więc pętla może zostać rozszerzona lub ściśnięta się do woli.

DB4 wyposażony jest w podwójny system filtrów Xone.

Do każdego kanału muzycznego może zostać przypisane dowolne z dostępnych źródło dźwięku stereo: linia analogowa 1-4 (przełączalne na phono na 2-3), 1-4 lub USB Digital 1-4.

Każdy kanał muzyki posiada 3-pasmowy korektor, który może być skonfigurowany jako standardowy asymetryczny EQ, izolator, lub filtr wysoko-/nisko-przepustowy z regulacją rezonansu. Wskaźniki pokręteł EQ zmieniają kolor w zależności od rodzaju aktywnej w danej chwili korekcji.

Wejście mikrofonowe Mic/Line ma do dyspozycji regulacje poziomu 2-pasmowego korektora EQ, gainu, cue i miksu. Sygnał mikrofonowy może to być również przesyłany do kanału 1 w celu dodania efektu FX.

Wbudowana, wysokiej jakości (24-bit / 96 kHz) wielokanałowa karta dźwiękowa USB2 jest w pełni zintegrowana i umożliwia odtwarzanie oraz nagrywanie dźwięku z oprogramowania poprzez 4 stereofoniczne wyjścia i 4 powroty.

Specyficzne kody

Komentarze (0)