Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

JBL 2x PRX 912 + PRX 915 XLF - zestaw nagłośnieniowy
-407,00 zł Pakiet Promocja -2%
 • JBL 2x PRX 912 + PRX 915 XLF - zestaw nagłośnieniowy
 • JBL 2x PRX 912 + PRX 915 XLF - zestaw nagłośnieniowy
 • JBL 2x PRX 912 + PRX 915 XLF - zestaw nagłośnieniowy
 • JBL 2x PRX 912 + PRX 915 XLF - zestaw nagłośnieniowy
 • JBL 2x PRX 912 + PRX 915 XLF - zestaw nagłośnieniowy
 • JBL 2x PRX 912 + PRX 915 XLF - zestaw nagłośnieniowy

JBL 2x PRX 912 + PRX 915 XLF - zestaw nagłośnieniowy

16 228,00 zł
16 635,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Brutto

JBL PRX912 to profesjonalny dwudrożny 12-calowy głośnik PA. Charakteryzuje się zaawansowaną akustyka, wszechstronnym procesorem DSP oraz niezrównaną mocy i trwałością.

Produkt dostępny
wysyłka 2-3 dni robocze
magazyn wysyłkowy
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Ten pakiet zawiera

Akmuz K-2 - statyw kolumnowy stalowy
Akmuz K-2 - statyw kolumnowy stalowy
159,00 zł
169,00 zł
x 2
JBL PRX 912 - kolumna aktywna
4 900,00 zł
5 049,00 zł
x 2
JBL PRX 915 XLF - subwoofer aktywny
6 110,00 zł
6 199,00 zł
x 1
Szt:

Zestaw:

 • 2x JBL PRX 912 - kolumna aktywna
 • JBL PRX 915 XLF - subwoofer aktywny
 • 2x statyw kolumnowy stalowy


Profesjonalny dwudrożny 12-calowy głośnik PA

JBL PRX912, należący do serii PRX900 zasilanych głośników i subwooferów, przenosi profesjonalną wydajność przenośnego PA na nowy poziom dzięki zaawansowanej akustyce, wszechstronnemu procesorowi DSP, niezrównanej mocy i trwałości oraz pełnej kontroli BLE za pośrednictwem aplikacji JBL Pro Connect. Seria PRX900 to wszechstronne rozwiązanie dla DJ-ów i zespołów, lokali muzycznych, wypożyczalni, korporacyjnych dostawców A/V lub każdego, kto potrzebuje trwałych profesjonalnych systemów, które zapewniają potężny, wypełniający pomieszczenie dźwięk w każdym przenośnym lub zainstalowanym scenariuszu.

Ten zasilany dwudrożny 12-calowy głośnik został zbudowany całkowicie od podstaw, aby wykorzystać najbardziej zaawansowane innowacje akustyczne JBL. System przetworników nowej generacji zasilany przez ultra wydajny wzmacniacz klasy D zapewnia czystość i definicję przy maksymalnej głośności, z poprawioną dyspersją i gładkim rozciągnięciem niskich częstotliwości.

Wiodący w klasie pakiet DSP PRX912, dostępny za pośrednictwem wbudowanego kolorowego wyświetlacza LCD lub aplikacji JBL Pro Connect, zawiera 12-pasmowy korektor parametryczny do dostrajania systemu i niuansów kontroli tonalnej; zintegrowana technologia dbx DriveRack obejmuje bieżącą i stałą automatyczną eliminację sprzężeń, miękki limiter systemowy z opcją Soundcraft Overeasy oraz ustawienia i presety opóźnienia głośników.

Aplikacja JBL Pro Connect zapewnia pełną kontrolę sprzętową i DSP nad maksymalnie 10 głośnikami; integracja modeli z serii PRX900 z systemami JBL EON ONE MK2, PRX ONE i EON700 oraz dostęp do ekskluzywnych funkcji aplikacji, w tym migawek głośników i grupowania.

PRX912 został zaprojektowany tak, aby wytrzymać rygory drogi. Jego kompozytowa obudowa posiada komputerowo modelowane wewnętrzne ożebrowanie, które zwiększa ogólną sztywność obudowy, co poprawia wydajność akustyczną i trwałość. Jak każdy produkt JBL, wszystko jest wzmocnione przez wiodące w branży protokoły testowe i walidacyjne oraz wsparte siedmioletnią gwarancją.
Całkowicie nowe konstrukcje akustyczne

Od stożków do obudów, seria PRX900 została zaprojektowana z myślą o zaawansowanej wydajności akustycznej. Opatentowane 1,5-calowe przetworniki kompresyjne JBL 2408H-2 z poli-anularnymi membranami i magnesami neodymowymi zapewniają czyste, szczegółowe pasmo przenoszenia wysokich częstotliwości; innowacyjne nowe tuby z unowocześnionymi falowodami JBL Image Control zapewniają spójną szerokość wiązki i dyspersję częstotliwości. Nowa generacja głośników niskotonowych z magnesami ferrytowymi zapewnia gładki, naturalny bas, a konstrukcja portu FEA redukuje szum powietrza i zniekształcenia.
Wiodący w klasie procesor DSP

Seria PRX900 jest w pełni wyposażona w kompleksowy procesor DSP, wszystko dostępne za pośrednictwem aplikacji JBL Pro Connect lub pokładowego, kolorowego wyświetlacza LCD. Przetwarzanie obejmuje 12-pasmowy korektor parametryczny oraz zoptymalizowane presety i migawki. Wbudowana technologia dbx DriveRack oferuje bieżącą i stałą automatyczną eliminację sprzężeń, twarde i miękkie ograniczniki systemowe oraz 180 ms opóźnienia głośników w 100-mikrosekundowych odstępach dla w pełni wyrównanych czasowo systemów.
Wszechstronność i skalowalność

Głośniki i subwoofery serii PRX900 można łączyć w wielu konfiguracjach, aby spełnić wymagania zarówno scenariuszy mobilnych, jak i instalacji stałych. Głośniki posiadają podwójne gniazda na słupy 36 mm i sześć punktów zawieszenia M10; subwoofery posiadają gniazda na słupy M20. Głośniki pełnozakresowe posiadają wbudowany żyroskop, który automatycznie optymalizuje strojenie systemu w zależności od ustawienia monitora lub sieci.
Wytrzymały i gotowy do drogi

Komponenty PRX900 są umieszczone w mocnych, lekkich obudowach, które maksymalizują zarówno wydajność akustyczną, jak i trwałość. Obudowy głośników wykonane są z mieszanki polipropylenu i talku, zoptymalizowanej pod kątem sztywności, z komputerowo modelowanym wewnętrznym użebrowaniem zaprojektowanym dla maksymalnej integralności strukturalnej i minimalnego hałasu obudowy. Obudowy subwooferów posiadają zoptymalizowane użebrowanie, które wygładza pasmo przenoszenia niskich częstotliwości.
Doskonała wydajność energetyczna

Napędzana przez wysoce wydajne wzmacniacze klasy D, seria PRX900 zapewnia akustyczną czystość i definicję przy minimalnej kompresji mocy, nawet przy maksymalnej głośności. Zmostkowany wzmacniacz głośnika niskotonowego utrzymuje skoki prądu z dala od ziemi i obniża harmoniczne przesłuchu do głośnika wysokotonowego. Cewki o wysokiej liniowości zapewniają doskonałą wydajność energetyczną i niskie całkowite zniekształcenia harmoniczne, a niskoszumowe i niskozniekształcające stopnie wzmocnienia wejściowego optymalizują zakres i wysokość wzmocnienia dla różnych wymagań. Wysokiej jakości przetwornik C/A i ADC zapewniają niemal bezstratną konwersję dźwięku. Zapewniając poziom wyjściowy do 134 dB przy 30 Hz, systemy bez trudu obsługują duże przestrzenie widowiskowe o wysokich wymaganiach dotyczących mocy i wydajności. Dzięki pełnemu zakresowi CMRR (Common Mode Rejection Ratio) przekraczającemu 55 dB i THD (całkowite zniekształcenia harmoniczne).
Akcesoria, których potrzebujesz

Twój system PRX900 nie jest kompletny bez niezbędnych akcesoriów, takich jak uniwersalne mocowanie jarzma, torby na głośniki transportowe oraz niezawodne, wysokiej jakości słupy montażowe i statywy do szybkiej, niezawodnej konfiguracji. JBL oferuje wytrzymałe torby na głośniki firmy Gator oraz różnorodne statywy z gazem i ręczną regulacją, które idealnie pasują do systemu PRX900 i stanowią niezawodną podstawę do następnego koncertu, wydarzenia lub trasy.


Cechy

 • Przetworniki:
  912G 12″ woofer z magnesem ferrytowym
  JBL 2408H-2 1.5″ przetwornik kompresyjny z poliamidową membraną
 • Zaktualizowane falowody JBL image control poprawiają dyspersję
 • Niski poziom szumów, niskie zniekształcenia, projekt wzmocnienia
 • Lekka, wydajna amplifikacja klasy D
 • Moc: 2,000 W w szczycie/1,000 W RMS
 • Pasmo przenoszenia: 50 Hz-20 kHz @4pi (-10 dB); 65 Hz-17 kHz @4pi (-3 dB)
 • Dyspersja: 90° x 50°
 • Maks. SPL: 132 dB
 • Częstotliwość zwrotnicy: 2,050 Hz
 • Zoptymalizowane presety do parowania głośników pełnozakresowych z subwooferami
 • G-Sensor Automatic Position Detect optymalizuje strojenie w oparciu o orientację głównego lub monitora
 • Kolorowy ekran LCD zapewnia dostęp do kompleksowego pakietu DSP
 • Technologia DriveRack obejmuje automatyczną eliminację sprzężeń, ogranicznik systemowy i 180 ms opóźnienia głośników w 100-mikrosekundowych odstępach dla precyzyjnie zestrojonych systemów.
 • Aplikacja JBL Pro Connect umożliwia pełną kontrolę nad systemem do 10 głośników oraz integrację liniową z systemami JBL EON ONE MK2, PRX ONE i EON700
 • Cicha praca bez wentylatora
 • Ultra niska latencja systemu: <1ms
 • Obudowa z kompozytu polipropylenu/talku jest zoptymalizowana pod kątem sztywności i trwałości
 • I/O:
  2 zbalansowane gniazda Combo XLR
  1 3,5 mm aux
  2 XLR-M loop-through
  1 XLR-M mix out
 • Dwa zintegrowane uchwyty (górny i boczny)
 • Zawieszenie/montaż: podwójne gniazdo na biegun 36mm, sześć punktów zawieszenia M10
 • Waga netto: 19,5 kg; waga brutto: 23,5 kg
 • Wymiary: 636 mm x 394 mm x 332 mm (wys. x szer. x gł.)
 • Wymiary transportowe: 668 mm x 506 mm x 444 mm (wys. x szer. x gł.)
 • Objęte wiodącą w branży siedmioletnią gwarancją

JBL PRX915XLF

Profesjonalny 15-calowy subwoofer z wbudowanym wzmacniaczem; Moc RMS 1000W; Max SPL: 131 dB;

Seria PRX900 to wszechstronne rozwiązanie dla DJ-ów i zespołów, lokali muzycznych i firm rentalowych, dostawców A/V oraz wszystkich, którzy poszukują trwałych, profesjonalnych systemów zapewniających potężny, wypełniający pomieszczenie dźwięk.

Kluczowe innowacje obejmują:

Całkowicie nowa konstrukcja akustyczna

Od głośników po obudowy, seria PRX900 została zaprojektowana z myślą o zaawansowanej wydajności akustycznej. Opatentowane 1,5-calowe przetworniki kompresyjne JBL 2408H-2 z poliamidowymi membranami i magnesami neodymowymi zapewniają czyste, szczegółowe przenoszenie wysokich częstotliwości; innowacyjne nowe tuby z unowocześnionymi falowodami JBL Image Control zapewniają spójną szerokość wiązki i dyspersję częstotliwości. Nowa generacja głośników nisko tonowych z magnesami ferrytowymi zapewnia gładkie, naturalne brzmienie basu, a konstrukcja portu FEA redukuje szumy powietrza i zniekształcenia.

Najwyższa wydajność energetyczna

Napędzana przez wysoce wydajne wzmacniacze klasy D, seria PRX900 zapewnia akustyczną czystość i definicję przy minimalnej kompresji mocy, nawet przy maksymalnej głośności. Cewki o wysokiej liniowości zapewniają doskonałą wydajność energetyczną i niskie całkowite zniekształcenia harmoniczne, a niskoszumowe stopnie wzmocnienia wejściowego optymalizują zakres i wysokość wzmocnienia dla różnych wymagań. Wysokiej jakości przetwornik C/A i ADC zapewniają niemal bezstratną konwersję dźwięku. System bez trudu obsługują duże przestrzenie widowiskowe o wysokich wymaganiach dotyczących mocy i wydajności, zapewniając poziom wyjściowy do 134 dB przy 30 Hz. Dzięki współczynnikowi CMRR (Common Mode Rejection Ratio) przekraczającemu 55 dB i THD (Total Harmonic Distortion) <32 dB, szumy praktycznie nie występują.

Wiodący w klasie procesor DSP


Seria PRX900 jest wyposażona w kompleksowy procesor DSP, który jest dostępny za pośrednictwem aplikacji JBL Pro Connect lub kolorowego wyświetlacza LCD. Przetwarzanie obejmuje 12-pasmowy korektor parametryczny oraz zoptymalizowane presety i „snapshoty”. Wbudowana technologia dbx DriveRack oferuje bieżącą i stałą automatyczną eliminację sprzężeń, twarde i miękkie limitery oraz 180 ms opóźnienia głośników w 100-mikrosekundowych odstępach dla w pełni wyrównanych czasowo systemów.

Wszechstronność i skalowalność

Połącz głośniki i subwoofery serii PRX900 w wielu konfiguracjach, aby spełnić wymagania zarówno scenariuszy mobilnych, jak i instalacji stałych. Głośniki posiadają podwójne gniazda na słupy 36 mm i sześć punktów zawieszenia M10; subwoofery posiadają gniazda na sztyce z gwintem M20. Głośniki pełnozakresowe posiadają wbudowany czujnik żyroskopowy, który automatycznie optymalizuje strojenie systemu w zależności od ustawienia monitorów.

Ekosystem Pro Connect

Aplikacja JBL Pro Connect oferuje funkcje BLE do sterowania systemem do 10 głośników oraz integrację liniową z głośnikami JBL EON ONE MK2, PRX ONE i EON700. Dostęp do pełnych funkcji DSP bezpośrednio z aplikacji, w tym do funkcji dostępnych tylko w aplikacji, takich jak „snapshoty” i grupowanie głośników.

Wytrzymałość

Komponenty PRX900 są umieszczone w mocnych, lekkich obudowach, które maksymalizują zarówno wydajność akustyczną jak i trwałość. Obudowy głośników wykonane są z mieszanki polipropylenu i metalu, zoptymalizowanej pod kątem sztywności, z komputerowo modelowanym wewnętrznym użebrowaniem, zaprojektowanym dla maksymalnej integralności strukturalnej i minimalnego hałasu obudowy. Obudowy subwooferów posiadają zoptymalizowane użebrowanie, które wygładza pasmo przenoszenia niskich częstotliwości.

Cechy JBL PRX915XLF

 • Przetwornik: 915SG 15" woofer z magnesem ferrytowym, niskoszumowa, niskozniekształcająca konstrukcja stopniowania wzmocnienia
 • Wzmacniacz: Lekkie, wydajne wzmocnienie klasy D
 • Moc: 2,000 watów w szczycie/1,000 watów RMS
 • Pasmo przenoszenia: 36 Hz-98 Hz @2pi (-10 dB); 40 Hz-87 Hz @2pi (-3 dB)
 • Maks. SPL: 131 dB
 • Wyświetlacz Kolorowy ekran LCD zapewnia dostęp do kompleksowego pakietu DSP
 • Technologia DriveRack obejmuje automatyczną eliminację sprzężeń, limiter systemowy i 180 ms opóźnienia głośników w 100-mikrosekundowych odstępach dla precyzyjnie wyrównanych systemów czasowych
 • Zoptymalizowane presety do łączenia głośników pełnozakresowych z subwooferami
 • Aplikacja JBL Pro Connect umożliwia pełną kontrolę systemu do 10 głośników i integrację liniową z systemami JBL EON ONE MK2, PRX ONE i EON700
 • Łączenie w sieć BLE za pomocą aplikacji JBL Pro Connect
 • Ultra niska latencja systemu: <1ms
 • I/O: 2 zbalansowane gniazda Combo XLR; 2 wyjścia XLR pass-through
 • Uchwyty: Dwa zintegrowane uchwyty (górny i boczny)
 • Mocowanie: Gniazdo na statyw M20
 • Obudowa z 18 mm brzozy posiada zoptymalizowane usztywnienie dla gładkiego przenoszenia niskich częstotliwości
 • Cicha praca bez wentylatora Tak
 • Waga netto: 28,6 kg (63 lbs); waga brutto: 33,6 kg (74 lbs)
 • Wymiary: 549 mm x 480 mm x 580 mm (21,6 in x 18,9 in x 22,8 in) (wys. x szer. x gł.)
 • Wymiary transportowe: 588 mm x 592 mm x 692 mm (23,1 in x 23,3 in x 27,2 in) (wys. x szer. x gł.)
 • Gwarancja: Objęte siedmioletnią gwarancją


Specyfikacja

 • Zakres częstotliwości (-10dB) 36 Hz - 98 Hz (2π)
 • Zakres częstotliwości (-3 dB) 40 Hz - 87 Hz (2π)
 • Wzór pokrycia Omni
 • Impedancja znamionowa przetwornika: 4 Ω
 • Maks. SPL 131 dB @ 1m/2π
 • Moc znamionowa 2000W szczytowa / 1000W RMS
 • Chłodzenie Naturalna konwekcja
 • Bez wentylatora Tak
 • Częstotliwość zwrotnicy 80 Hz, 100 Hz, 120 Hz do wyboru
 • I/O x2 wejścia Combo, x2 wyjścia XLR przelotowe
 • Zawieszenie/montaż Montaż na słupie na górnej powierzchni
 • Wymiary produktu (wys. x szer. x gł.) 549 x 480 x 580 mm (21,6 x 18,9 x 22,8 in)
 • Waga netto 28,6 kg (63 lbs)
Moc RMS (orientacyjna)
3000

Specyficzne kody

Komentarze (0)