Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

dB Technologies SUB 12 D - aktywny subwoofer bandpass
  • dB Technologies SUB 12 D - aktywny subwoofer bandpass

dB Technologies SUB 12 D - aktywny subwoofer bandpass

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

dB Technologies SUB 12 D - aktywny subwoofer bandpass

Subwoofer aktywny bandpass 12".

Dzięki cyfrowemu wzmacniaczowi mocy 400W/RMS, SUB 12 D jest idealnym uzupełnieniem każdej kolumny 8" lub 10". To idealne rozwiązanie dla użytkowników chcących zbudować niewielki system audio o wyjątkowej wydajności. Ta niewielka kolumna posiada innowacyjną - ułatwiającą transport i konfigurację - hybrydową obudowę H.E.T™. Podłączanie kolumn satelitarnych jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem - głównie dzięki zintegrowanemu cyfrowemu procesorowi krosowera(DSP) z regulacją częstotliwości odcięcia.

dBTechnologies - twórcy subwooferów.
Firma dBTechnologies jest dobrze znana ze swoich aktywnych, niezwykle wydajnych  subwooferów. Skutecznie łączą one potężne i precyzyjne odwzorowanie dołu z doskonałą jakością dźwięku. Realizowana przez dBTechnologies koncepcja obudów bandpass, gwarantuje zbalansowaną reprodukcję dźwięku, dodając - w porównaniu do zwykłych konstrukcji typu bass-reflex - kilka decybeli ciśnienia akustycznego. Rezultatem są maksymalne osiągi przy bardzo kompaktowej i lekkiej obudowie.

Aktywna zwrotnica - łatwa instalacja.
Wszystkie aktywne subwoofery wyposażono w aktywną zwrotnicę. Może ona pracować w trybie stereo lub mono, zapewniając - w aplikacjach z jednym lub większą liczbą subwooferów - wszelkie możliwe kombinacje połączeń

Wzmacniacze cyfrowe DigiPro®  - więcej mocy i mniejsza waga.
Dzięki cyfrowym wzmacniaczom zmniejszającym wagę kolumn, noszenie i konfigurowanie jest dużo łatwiejsze i bardzo wygodne. Jest to coś, z czego wszyscy użytkownicy będą zadowoleni - zwłaszcza ci, których zadaniem jest montaż i demontaż instalacji mobilnych.

H.E.T™ (obudowa hybrydowa).
Te wyjątkowo lekkie i niezwykle wytrzymałe, opracowane przez dBTechnologies obudowy wykonano z wysokiej jakości wielowarstwowej sklejki w równie wytrzymałej, odpornej na zarysowania powłoce. Solidne panele boczne z tworzywa sztucznego zapewniają doskonałą ochronę a zintegrowane uchwyty i złącza zmaksymalizują wygodę obsługi i bezpieczeństwo.

Dane techniczne:

Typ :Subwoofer aktywny
 
Nominalna moc :800 W
Pasmo przenoszenia :40 - 150 Hz
Czułość wejściowa :127 dB
 
Przetwornik niskotonowy :12"
Częstotliwość podziału zwrotnic :2 ustawienia częstotliwości podziału
Nachylenie: LF-MF 24 dB/oktawę
 
Złącza :Wejście: 2 x XLR
Wyjście: 2 x XLR Link Out/X-Over Out
Zasilanie: VDE (240 V)
 
Obudowa :Sklejka drewniana z technologią H.E.T.
Wykończenie :Akrylowy lakier strukturalny
Kolor :Czarny
Masa :24,8 kg
Wymiary :390 x 515 x 500 mm

 

dBprom

Głośnik (cale)
12
Moc RMS (orientacyjna)
400

Specyficzne kody

Komentarze (0)